Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha megvolt az elso UH 9...

Ha megvolt az elso UH 9 hetesen, akkor a 12dik heti UHig csak vedonohoz kell mennem?

Figyelt kérdés

A doki azt mondta, hogy hozza mar nem, de annyira gyorsan lerazott, hogy kerdezni se tudtam, neten olvastam annak is utana, h hol csinaljak a 12dik heti UHt, mert nm emlitette volna, hogy jelentkezzek be a korhazba, mert kis SZTK-n ilyen nincs...


(Elso baba)


2016. ápr. 6. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen a védőnőhöz kell menned.

Remek dokid van amúgy! Engem beutalt vérképre, belgyógyászatra, 12. heti uhra is...

A védőnő majd segít.

2016. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A védőnőtől is kérhetsz tanácsot, de menj el a háziorvosodhoz is, nekem ő írt beutalót vérvételre stb. A védőnő el fogja mondani, hogy ha akarsz pl. kombinált genetikai tesztet csináltatni, akkor azt hol és mi módon lehet. Ezen kívül ajánlott elmenni fogorvoshoz kontrollra.
2016. ápr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 12. hétig menj el védőnőhöz és vérképre, a vérképre és egyebekre (pl. esetleges toxoplazmózis szűrés vagy tsh mérés) be tud utalni téged a háziorvosod is.


Szerintem is szuper a dokid, válaszd őt és adj neki hálapénzt is, ha lehet (nem, inkább ne).

2016. ápr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dehogy maradok nala :) mar kivalasztottunk egy masik dokit, aki masik varosban is rendel, ma jarunk utana, h most akkor hova is menjek a 12 hetes UH-ra?! De amugy o is sztk-s lesz, eddig ugy vagyunk vele, hogy szulesznot fogadunk, de meg nagyon fiatal a terhesseg! :)
2016. ápr. 6. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!