Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Békéscsabaiak, Békés megyeiek!...

Békéscsabaiak, Békés megyeiek! Dr. Orosz István vagy Dr. Baukó Attila?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron született a kislányom. A terhességem problémamentes volt, ezért nem fogadtunk orvost. Akkor Orosz doktor volt ügyeletben, nagyon elégedettek voltunk vele.

Most úgy néz ki újra várandós vagyok, viszont most nem indul zökkenőmentesen a dolog. Úgy hallottam, hogy Baukó doktort is sokan dicsérik.

Kíváncsi lennék véleményekre, tapasztalatokra, ki kihez menne? Érdekelne az anyagi oldala is.

Köszönöm!



2016. ápr. 16. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Harmadik terhességem, nem Békéscsabán élünk, de körzetileg oda tartozunk.


AZ elsőnél nem volt fogadott orvosom, ügyeletesnél szültem, először Ombódi, majd pont beleestem a váltásba, így Ombódi és Baukó volt, akiknél született a kisfiam. A szülés előtt pár héttel magas vérnyomással bekerültem a kórházba, ott eléggé figyeltem a dokikra, hisz bármelyiket kifoghattam volna ügyeletesnek.


Másodiknál már Baukóhoz jártam végig, őt fogadtam fel. A terhesgondozás és a szülés során is végig korrekt volt, emellett kiváló szakembernek tartom.

Most a 3. terhességem elején járok, korom miatt többször megyek hozzá. Meg vagyok vele elégedve.

7000/alkalom, de előfordul, hogy a terhesgondozóba hív vagy a kórházba a vége felé, itt természetesen nem kér pénzt.

A szülésnél nem mondott összeget, azt mondta, fizettem már eleget neki, mi akkor (4 éve) 30ezret+ italt adtunk neki.

Írj, ha van még kérdésed...

2016. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! A szüléskor mikor ért oda? Mennyit volt veled?

Kórház ügyében mi is Csabához tartozunk, de terhesgondozás itt Békésen van sajnos. Azt hiszem nem kell mondanom, mit gondolok Csibyről... :/

2016. ápr. 18. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!