Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Lehet szülésznőt fogadni...

Lehet szülésznőt fogadni orvos nélkül a Margit kórházban?

Figyelt kérdés
És ha igen kit ajánlanátok ? Előre is köszönöm :)

2016. jún. 2. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
én is ott fogok szülni, és azt mondták nekem, hogy nem lehet.
2016. jún. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi gyk-s anyuka szül a Margit kórházban, vagy egy anyuka ír ki minden áldott nap kérdést erről?
2016. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne haradudj ez az oldal azért van hogy kérdezzünk, hogyha nem tudunk valamit. Ha hasznosat nem tudsz írni kérlek ne írj. 1. babám lesz tapasztalatlvan vagyok de de biztosan nagyon okos vagy. :) Igen biztosan írták ki ezt már én nem találkoztam vele annyi időt meg nem töltök gép előtt hogy minden egyes kérdést megnézzek :)) . Első hozzászóló köszönöm a választ :)
2016. jún. 2. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem meg csak érdekelt, de te sem tudtál normálisan válaszolni. De ezek szerint te írsz ki kérdést minden nap.


Tessék valami hasznos: kérdezd meg a kórházban, ott jobban tudják.

2016. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első kérdésem :)Ha láttam volna hogy írnak mások ilyet nem írok ki ide mert hasonlo emberek miatt mint te nem szeretek ide írni. És igen ott is megfogom kérdezni amint legközelebb megyek.
2016. jún. 2. 21:04
 6/6 anonim válasza:

Igen, lehet. Én 2012-ben szültem ott, épp így, orvos nélkül de fogadott szülésznővel.

A szülésznő előtte nem mondott összeget, nagyon késszéges volt, de már nem dolgozik ott sajnos. A dokim Balogh Bernadett volt. Végig úgy vezette a szülést mintha fogadott lett volna és utánna is kontollkor. Ha már azóta van magánrendelője akkor őt ajánlanám.

A szülésznők kivétel nélkül mind kedvesek és segítőkészek voltak, szöges ellentétben a szent Imre kórházban levőkkel.

Ha jól emlékszem volt egy szülésznő akinek csak a keresztnevére emlékszem. Andreának hívják. Síma terhesgondozáson őt ajánották de mivel épp szabin volt más vállalta. Talán őt kéne megkeresned.

2016. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!