Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a janos korhaz es a...

Nikki Rose kérdése:

Milyen a janos korhaz es a Margit korhaz szuleszete es mennyire fontos a valasztott orvos?

Figyelt kérdés
2015. szept. 26. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A Jánost nem ismerem. A Margitot azèrt nem akartam mert ott apa a bent töltött idő alatt csak üvegen át láthatja a babát és szerintem ez nem korrekt.
2015. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly naron szuletett a lanyom a Janos korhazban fogadott orvosnal. Csaszarmetszes lett a vege a magas vernyomasom miatt. Az orvosom nagyon jo. A szuleszno aki jott hozzam elokesziteni egy tunder volt (nem fogadott volt), a csecsemos noverek is aranyosak voltak egy kivetelevel.... Most varom a tesot es ismett ott fogok szulni ugyanigy. Bocsi az ekezetek miatt telorol irok.
2015. szept. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Azt lehagytam hogy a baba vegig veled lehet es a latogatoknak ki lehet vinni a folyosora. Hozzam mondjuk bejottek a szobaba, nem szoltak erte de ki van irva a szobak ajtajara h lehetoleg ne menjen be senki. Nekem a ferjem vegig mellettem ult amig nem kelhettem fel, senki nem szolt ra.

Osszessegeben nekem pozitiv elmenyem volt.

2015. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ja... a látogatóktól szoptatni sem lehetett normálisan, meg a szomszéd látogatóival volt tele a szoba, amíg ott feküdtem magatehetetlenül egy lepedővel letakarva a szobában császár után... mit ne mondjak, nagyon komfortos volt... a babák huzatban a folyosón, tele mindenféle idegennel...


ezt leszámítva a János nem rossz, bár kevés a nővér, nem kapsz segítséget, ha kell sokszor.

2015. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Jánosban szültem, nagyon elégedett voltam, semmi rosszat sem tapasztaltam! Dr. Hazay Máté volt az orvosom, mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!
2017. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!