Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kórós fárdsággal lehet valamit...

Kórós fárdsággal lehet valamit kezdeni a 33. Héten?

Figyelt kérdés
Vasat, magnéziumot, terhesvitamint szedek. A vérnyomásom tegnap is pl 88/56 volt... a pulzus kicsit magasabb 107, de ezzel is voltam már kardiológián kivizsgáláson az ég világon semmi baja a szivemnek, azt mondták a terhesség okozza. Most 33 hetes vagyok és borzasztó fáradság van rajtam. Minden nap lefekszem délben és fél-egy órát alszom. A házimunkát alig birom csinálni, egyrészt mert nagyon aggat a hasam, másrészt a fáradság miatt. Holnap kezdődik a nyári szúnet, a ket nagxobb gyerkőc is itthon lesz, előre rettegek hogy hogy fogom bírni velük az iramot, délre kész kell lenni az ebednek, ha itthon vannak még nagyobb a kupi. Nagyon híg tejeskávét szoktam reggelente inni. Valakinek valami bevált praktika az álomkór ellen?
2016. jún. 15. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem most olyan frontok vannak, hogy a "nem terhesek" is kóvályognak. Pihenni kell, amennyi belefér.

Amúgy sorstársak vagyunk, holnaptól nekem is két iskolás plusz egy ovis, igaz én még csak 16 hetes vagyok... :)

Most próbálom a kupit oszlatni, mert mostantól csak esténként dolgozom, így nap közben "ráérek"...

2016. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jah tényleg ezek a kedves frontok.,. Inkább lenne 30 fok és szárasság azt jobban bírom. Ez az esős lóg a lába idő még jobban betesz. És így még az udvarra sem lehet kirakni a gyerekeket mert esik,,,
2016. jún. 15. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma reggel én is olyan fáradt voltam. Ittam egy pohár pepsit és már semmi bajom:)
2016. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma reggel én is olyan fáradt voltam. Ittam egy pohár pepsit és már semmi bajom:)Nálam már itthon van a két nagy. Ugyhogy nincs sok pihenés. 29 hetes kismama
2016. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!