Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 3D - 4D ultrahangcentrumrban...

3D - 4D ultrahangcentrumrban járt már valaki? (Dr. Csókási Zsolt végzi a vizsgálatot)

Figyelt kérdés

Aki járt már nála, leirná a tapasztalatait?

Köszönöm ☺



2016. júl. 11. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a szegedi egységükben voltunk, a pestiről nem tudok véleményt formálni.

Itt nagyon normális hangnemben, aprólékosan átnézve a picit, mindent amit látunk elmagyarázva zajlott a vizsgálat.

Kaptunk soksok képet a babáról, 2,3 és 4D-set is, illetve videokat is.

Mi elégedettek voltunk, kedves, tiszta, célnak tökéletesen megfelelő hely.

Ami nekem nem hiányzott, az a nemtommilyen dióoldat ajánlgatása, jó nem rádtukmálva, de megemlítve, ami már fogalmam sincs miben segít. Számomra ezzel a diagnosztizálással ez valahogy nem fért össze, de mint megtudtam, doktorbácsinak van valami érdekeltsége ennek a forgalmazásában.

Egyébként ha ezt a kb 10 másodperc ajánlást nem nézzük, tökéletes volt nekünk.

Remélem elég részletes volt :)

2016. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes beszámolót, örülök, hogy leirtad :)

Mi is a szegedi rendelőjükbe megyünk jövő héten, és kiváncsi voltam, hogy mi vár ránk... Jó pár uh.-os helyről olvastam itt rosszat, meg hogy csalódás volt..., de erről a helyről eddig semmit nem találtam.

Első babám, először megyünk 4D-re, tehát még tapasztalatlan vagyok e téren. Jövő héten én is megírom itt, hogy milyen volt, hátha hasznos lesz másoknak is (remélem hasonlóan pozitív élményben lesz nekünk is részünk, mint nektek, kedves válaszoló)

:)

2016. júl. 12. 13:39
 3/5 anonim válasza:

Vigyázni kell, mert hajlamos diagnosztizálni, sőt terápiát is javasolni. Pedig CSAK radiológus szakvizsgaja van (tehát még háziorvosi sincs), de ugylátom lejárt


Nézzetek utána: [link]

2018. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem javaslom.


Nagyon sok hiteles szakorvostól hallottam már, hogy fel vannak háborodva a leleteiben leírtakra, boncolással lehetne csak esetleg olyan elváltozásokat felismerni, amiket a doktor úr leír.


Konkrétabban:


gyomor és bélrendszeri elváltozást említett a leletben, melyet az utána elvégzett tükrözés teljesen megcáfolt.


A gasztroenterológus mondta, hogy azt a fajta betegséget lehetetlen ultrahanggal megállapítani, még MR felvételen sem lehetne olyan pontossággal látni.


Ez csak egy példa, de írt már a leleteiben májcisztáról, emlőcsomóról, amiket az adekvát képalkotó diagnosztikával nem lehetett igazolni.


Minden bizonnyal tisztában van vele ő is, hogy amiket leír, azt leginkább a képzelete szüli, mivel nem javasolja pontosabb képalkotó eljárás elvégzését, vagy onkológiai centrum felkeresését mintavétel céljából, holott a leletben említett képletek láttán kötelessége lenne haladéktalanul további vizsgálatra irányítani a beteget.


Ehelyett inkább saját érdekeltségi körébe tartozó termékekre próbálja rábeszélni a megijedt "beteget".


Aki teheti, keressen fel inkább egy hiteles szakembert, akinek nevét meghallva elismerően nyilatkoznak kollégái és nem óva intenek tőle.

2019. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Éppen tegnap voltam nála, és gondoltam megnézem mit írnak róla az interneten. Én 15-16 éve járok hozzá kis családommal együtt. Eleinte amíg Pesten laktunk, többet mentünk, mióta vidéken vagyunk, azóta viszont azért megyünk, mert itt 40 kilométeres körzetben csak alap készüléke van az ultrahangos orvosoknak. A kórházi radiológus főorvos mondta, hogy egy komolyabb géppel többet lehetne látni, de itt (vidéken) csak ez van. Amúgy a belgyógyászom nagyon bólogatott a Csókási doktor ultrahang lelete láttán, és ez fordítva is igaz, a Csókási doki rákérdezett valamire amit a háziorvosom javasolt, és erre ő bologatott és mondta hogy "nagyon helyes, nagyon helyes" szóval teljes az összhang. Mit is mondhatnék még róla...talán hogy nagyon kedves ember. Ha valami fáj én általában pánikolok, ilyenkor az első biztos pont az ultrahang, és ő általában megnyugtat. Néha szokott gyógy-készítményeket ajánlani, de én amúgy is érdeklődöm a természetes gyógymódok iránt, engem ez nem zavar. Szóval egy aranyos ember, és jó szakember is, bármit amit lát fel is veszi ha kérik pendrive-ra, bármikor visszanézhető, ellenőrizhető. Szóval én örülök, hogy van ilyen lehetőség, és mehetünk hozzá, nekem ő egy biztos pont.
2020. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!