Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Farkas Bence nőgyógyászról...

Alesszia9013 kérdése:

Farkas Bence nőgyógyászról vélemény? Van már magánrendelése? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nála szültem 2015-ben, ő volt az ügyeletes a Honvédban. Rendes, kedves, vicces doki, minden nap bejött utána megnézni és meg is vizsgált hogy rendben van-e a varrat. A saját dokim bezzeg felém sem nézett :) Akkoriban kerestem magánrendelését de nem találtam, hogy azóta van-e nem tudom.
2016. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És örülök, hogy ilyen rendes volt.
2016. aug. 30. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem nála szültem, de ő volt az ügyeletes, mikor beértünk a szülőszobára, ő vizsgált meg többször is vajúdás alatt, de előtte is egyébként baromi jófej volt, értette a poént és partner is volt a hülyéskedésben, nekem nagyon szimpatikus volt, nagyban segített, hogy megnyugodjak :)
2016. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a MÁV kórházban találkoztam vele, ő vizsgált mikor bent voltam. Ha nem lett volna fogadott orvosom őt választottam volna. Nagyon szimpatikus doktor.
2016. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak jókat olvasok és hallok róla. Jó lenne ha magánrendelése is lenne már, mert elég nehéz hozzá így időpontot kérni. Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2016. szept. 1. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!