Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A SOTE 1. sz. Nőgyógyászati...

A SOTE 1. sz. Nőgyógyászati klinikáján mik a tapasztalatok a jelenlegi orvosokkal?

Figyelt kérdés

Terhesgondozásra fogok oda járni és lassan majd orvost kellene választani, de nem ismerek senkit, mert egy faluból költöztem, így senki nem járt oda a környezetemből se és a mostani lakhelyemről sem.

Ha gondoljátok, akár privátban is jöhet üzenet, ha ide nem lehet nevet/neveket írni. Bármiféle szülési, terhesgondozási tanács jöhet, és orvosnév is. :) Nagyon szépen köszönöm előre is. Nagyon reménykedem, hogy jó tippeket kapok Tőletek!



2016. aug. 30. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek oda járni. Az orvosomat még az előző terhességemnél ismertem meg, ő volt az ügyeletes, amikor vérzés miatt bementem hat hetesen és nem elküldött, hanem azonnal vitt ultrahangra és végtelenül kedves volt velem. Azonnal fel is kértem, hogy legyen az orvosom, így természetes volt, hogy a mostani terhességemnél is hozzá mentem.

De ha nem lenne ott orvosom, akkor is oda járnék, mert sokkal nagyobb biztonságban érzem magam ott, mint az Sztk-ban. Ott sosem spórolják le sem a vizelet vizsgálatot, sem a vérnyomás mérést. Az ultrahang gépük is sokkal jobb. Kicsit sokat kell néha várni, de nekem ez belefér.


Feküdtem már benn többször is, mert az előző terhességem problémás volt és az osztállyal sem volt semmi gond. Egyedül a gyermekágyas osztály zsúfolt nagyon, de két éjszaka kibírható.

2016. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem vannak jó és rossz tapasztalatom is. Vannak jó és rossz orvosok is. Amit az előző írt azon csodálkozom. Èn bementem olyan görccsel, hogy járni sem tudtam. Az orvosom szabadságon volt, így valahogy elvesztem a rendszerben. Reggel 8-tól délután 3ig hagytak szenvedni a folyosón, félig fekve egy padon, úgy hogy meg se vizsgált senki. Mikor végre megnéztek azonnal felvettek viszont osztályra. Más is erre panaszkodott, hogy orvos nélkül nem néz rá a kutya se. A nővérekről fantasztikusak, a csecsemősök már kevésbé. Nem tetszett még, hogy a zárójelentésre semmi nem kerül rá. Se az, hogy a nyakán volt kétszer a köldökzsinór, se hogy vészesen esett a szívhang, nem volt rajta vérkép, az sem szerepelt, hogy nem tud szopni a gyerek. Kaptunk egy sablon szöveget záróként.
2016. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindkét választ nagyon köszönöm. A második válaszolót nagyon megértem és nagyon durva, hogy hagytak ennyire szenvedni, ez nem vicc.. Életekről van szó.

A minap beszéltem én is anyukákkal, bár én szerencsére problémamentes esetekről hallottam. Remélem azért már minden rendben van akkor.

2016. szept. 2. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!