Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az jo, ha elobb szonografushoz...

Az jo, ha elobb szonografushoz megyek ( magán rendelesre) es utana nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 08:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Elso uh lenne, a terhesseg legelejen.
2016. szept. 17. 09:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Miert nem egybol nogyogyaszhoz. Sima UHs se fog tobbet latni ugyhogy igy is ugyis kell varni hogy mar lehessen valami ertekelheto. Akkor egybol jobb a doki
2016. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent nekem a magan UHs semmit nem latott mar 7 hetes nem fejlodott terhessegrol beszelt. Masnap elmentem rendes dokihoz aki mindent egybol megtalalt. Szivhang stb.

Kidobott penz volt

2016. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Terhesség elején hasznosabb lenne, ha nőgyógyászhoz mennél. A szonográfus még csak kidobott pénz lenne.
2016. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez azért nem teljesen igaz minden esetben. Én meg pont fordítva jártam, elmentem nőgyógyászhoz, mondta hogy még csak petezsákot meg szikhólyagot lát, pedig ilyenkorra már szívhangnak is kellene lennie. Mondta hogy 2 hét múlva menjek vissza, és ha nincs (és szerinte nem lesz) fejlődés, akkor megbeszéljük a továbbiakat.

Nem bírtam várni, pár nappal később elmentem magán szonográfushoz (Győrfi Mátyás), és mindent látott, embrió, szívhang minden... :) (a Mens Mentisben voltam szonográfusnál, és ott százszor jobb gép volt, mint amit a nőgyógyász használt, gondolom ez is lehetett a probléma)

20 hkm

2016. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert az orvosnal nincs uh, ezert gondoltam. A szonografus jo hiru szakember hireben all, a gepuk is modern.
2016. szept. 17. 09:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nogyogyasznal eleg furcsa hogyha nincs UH
2016. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a nőgyógyász magán,akkor keress másikat. Olyan nincs, hogy nincs uh. Akkor csak tapogatni tud? :))

Nekem az első vizsgálaton meg sem vizsgált kézzel, csak bekukucskalt.

És különben is állandóan jarkalhatsz két helyre, külön dokihoz, külön uh-rá.

Ha ez az sztk terhesgondozas, akkor viszont nem nagyon tudsz mit tenni, max keress egy magán dokit, ha megteheted.

A kérdésedre válaszolva, így először uh-ra mennék, de ahhoz legalább 6 hetes terhesség kellene, hogy lásson valami érdemlegeset.

2016. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!