Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 39+2 napos vagyok,2 napja...

39+2 napos vagyok,2 napja görcsölök, de rendszertelenül, van, hogy 2 órába egyszer, voltam ma a kórházba nst-t néztek, de elvileg jó és haza küldtek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már eléggé bele fáradtam, aludni se birok rendesen, sétálni se birok, és nem változik a helyzet. Ha vissza megyek félek, hogy megint haza küldenek, mi kellene, hogy beinditsák a szülést? Kivagyok merülve!!! málnalevélteát, tonicot iszom, sokat sétálok, lépcsőzök, de semmi nem halad tovább
2016. okt. 1. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szexeljetek egyet a pároddal. A "cucc"-ban van olyan anyag, ami segíti a méhszáj érését, így ha már célegyenesben vagy, pár nappal meggyorsítja a szülés beindulását.
2016. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de semmi hangulatom nincs hozzá :( más megoldás?
2016. okt. 1. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen a bábakoktél is szóba jöhet, ebben van ricinus olaj, pálinka meg hogy iható legyen, némi gyümölcslé.
2016. okt. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bábakoktél szigorúan betöltött terminusnál, előbb nem!

Én megittam az orvosom tanácsára 40+4 napon. Nem tudom, hogy hatott-e vagy magától is beindult volna, délután ittam, elvileg 1-2 óra múlva hasmenés, 4-6 óra múlva fájások, amik le is állhatnak. Nekem 4 óra múlva volt hasmenésem, 10 óra múlva ébredtem fájásokra, onnantól számolva5 óra múlva megszületett a baba.

2016. okt. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!