Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy vigyek így vizeletet?

Hogy vigyek így vizeletet?

Figyelt kérdés
Terhességem 33. hetében járok és laborba kell mennem. Sajnos az elmúlt napokban már a korábbiakhoz képest is rengeteget kell éjjel is pisilnem. Mondjuk ha 1 órakor fekszem le, akkor előtte megyek ki, plusz utána egy-két óránként is kell, legtovább talán 3 óra, amit kibírok. Mindemellett száraz a levegő és innom kell utána minden alkalommal, tehát az utánpótlás garantált. Ti hogy oldanátok meg, melyik vizeletet vinnétek?

2016. okt. 9. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Én reggelre mindig majd bepisiltem es volt benn egy külön erre szánt üveg akkor belepisiltem es én mindig elsőként mentem vérvételre ami 7 órát jelent. Kész. Ha délután kellett vinnem akkor előtte egy órával valahogy ha nem is sokat de pisiltem. 1-2 óra alatt semi baja nem lesz.

Sosem tudtam úgy pisilni hogy éppen akkor mikor adják a műanyag poharat.

2016. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miután vizelettel 2-4 órán belül érdemes a laborba érni, nem kérdés.
2016. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, világos, amit írtok, nyilván ezt teszem én is. Csak nem gond-e a vizsgálatok szempontjából, h nem egy 6-8 órás koncentrált mintát adok le, hanem egy jó esetben két órai töménységűt. Ki tudja-e mutatni, ha baj van, stb.
2016. okt. 9. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Egy a lényeg hogy ne az első pár csepp menjen bele.

1 voltam

2016. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha baj van kimutatja nyugi!

Nekem általában volt benne baci de ugye ezek a kis müanyagok nem sterilek es azert volt benne. De ha fejerjére vagy ilyen jellegű gondokra gondolsz akkor kimutatja.

2016. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!