Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek az első laborba....

Holnap megyek az első laborba. Mit fognak nézni? Gondolom vért kell adni, de vizeletet is? Vigyek vizeletet vagy majd ott megoldom valahogy?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell vizeletet vinni, legalábbis nekem soha nem kellett.
2015. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kell vizeletet adni minden labornál, kivéve ha csak vérvételre hívnak vissza (pl. integrált teszt 2. vérvétele). Szerintem készülj, én mindig otthonról viszem.
2015. jan. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A laboros papírodon fel van tüntetve, hogy kell vizelet is?Ha nincs, akkor nem kell. Nekem vérvételre sosem kellett vinni, csak a védőnőhöz, ő nézte.
2015. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vércukor, vas, vérsüllyedés, automata vérkép stb. Vizeletet nekem beírták és én vittem is.
2015. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kell majd adni vizeletet is, de ha neked jobb, akkor otthon is pisilhetsz és ott majd csak átöntöd abba a pohárba, amit ők adnak. Ja, és éhgyomorra kell menned, mert cukrot is néznek (inni lehet, de csak vizet). Minden vérvételen ez lesz.
2015. jan. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Vigyél szerintem,semmit nem veszítesz.Reggeli első középsugaras vizelet kell,otthon kényelmesebb,mint ott kínlódni.
2015. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!