Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy mukodik az NST Erden az...

Hogy mukodik az NST Erden az SZTK-ban?

Figyelt kérdés

Erden lakom, de magandokihoz jarok, nem sztk-ba. Ez a vizsgalat viszont ott van, ha jol tudom. Beutalom lesz, csak hallottam olyat, h aki nem oda jar dokihoz, azt atiranyitjak a Szent Imrebe. Tenyleg van ilyen?

Mikor erdemes idopontot kerni? 32hetes vagyok

Nagyon szepen koszonom!



#NST #CTG #erd sztk
2016. okt. 27. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Védőnő nem tudott ebben segíteni? Mert az ilyeneket azért szokták tudni, hogy akkor ez hogy működik.

Én is érdi vagyok, de terhesgondozásra is az sztk-ba járok, nem tudom a magándokis eseteknél mi van. A genetikai UH-okat hol csinálták?

2016. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A vedono annyit mondott hogy itt az sztk-ban van az nst. De nem ment bele a reszletekbe, odebb meg a 38.het. A magandokim asszisztense mondta, h kerdezzek ra, h tudja, kinek cimezze a beutalot majd legkozelebb. Nem is ertem egyebkent... (szerinte a tulterheltseg az ok, es ugy erzem megint en szivok emiatt)

A genetikaikat Istenhegyi uton ill.a korall hazban csinaltattam.

2016. okt. 27. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!