Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kedves győri, Győr környéki...

Melody0529 kérdése:

Kedves győri, Győr környéki Kismamák és Anyukák! Győrben az SZTK-ban hogy működik a terhesgondozás?

Figyelt kérdés

Május 21-én teszteltem pozitívat, menzesz alapján elvileg ma vagyok 5+5 hetes. Első babánk lesz, és nagyon izgatott vagyok, hogy minden rendben legyen. :)


Holnapra volt amúgy is időpontom nőgyógyászhoz, SZTK-ba megyek Dr. Fekete Zoltánhoz.

Elgondolkoztam, hogy vajon kellett volna előre szólnom, hogy idő közben nem csak sima vizsgálat lenne, hanem úgy néz ki, bébi lesz? Vagy ez mindegy is, majd ott úgyis elmondom?


Olyan kérdésem is lenne, hogy hogyan zajlik ez az egész terhesgondozás? Hogy állapítja meg a terhességet? És ha megállapítja, utána hova kell menni? Mikor és hova lehet ultrahangra menni?


És az pl. mennyiben befolyásolja a dolgokat, hogy most még győri a lakcímem, de aug.-szept. Ikrénybe költözünk?


Remélem, tudtok nekem segíteni némi konkrétummal, a kérdésekre, vagy bármi másra, amit hasznosnak vélnétek tudnom :)


Előre is köszönöm nektek, és mindenkinek boldog babavárást és/vagy gyermeknevelést kívánok! :)



2016. jún. 2. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

szia! gratulálok!


az első fiamat nekem is a Fekete Zolán segítette a világra. akkor nagyon kedvesnek találtam, de jó felkapott orvos lett, és sajnos a viselkedése úgy meg is változott. ez csak magán vélemény és kitérés volt bocsi


ha mész hozzá, megnézi a méhed vizsgálattal, megállapitja a terhességet, és elküld uh ra. oda érdemes fél 11 felé menni. az uh a magyar utca felől van. az uhk időpontját majd ők fogják mondani. én a kyncsben csináltatta a 12 etes uht, meg 9 hetesen a vérvételt. ez a kombinált teszt. ez 30000 ft. vérvételt majd ott csinálják ahol vársz az orvosra, csak a folyosó végén. az hogy változik a lakcímed nem befolyásol semmit.


boldog babavárást :)

2016. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Külön van a terhesgondozás azt hiszem két ajtónál, és külön a nőgyógyászat egy ajtónál. Nőgyógyászatra jelentkeztél be?
2016. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Első, nagyon köszönöm, a válaszokat is :)

Egyszer ifjabb koromban (muhaha, most múltam 26) sikerült már találkoznom Fekete Zolival, akkor egész szimpatikusnak tűnt, remélem, nem lesz holnap semmi negatív.


Második! Igen, én nőgyógyászatra kértem időpontot, mert akkor még nem tudtam, hogy sikerül a baba, egy hónapja kértem az időpontot.

Igazából azért mentem volna, hogy a terhesség előtt megvizsgáljon. Nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan, elsőre összejön :)


Olyan kérdésem lenne még, hogy a védőnőnek mi a szerepe? Hozzá mikor kell menni?

És azt pl. kitől tudom meg, hogy körzetileg hova tartozom terhesgondozásra és védőnőhöz?


Előre is köszi :)

2016. jún. 2. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok 21 éves voltam mikor műtött a Fekete :)


a vnő. minden hónapban néz pisit, vérnyomást súlyt, meg ellát sok hasznos vagy épp haszontalan tanáccsal..

2016. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen volt Fekete?
2016. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezed?:)
2016. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!