Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valaki megtudna mondani, hogy...

Valaki megtudna mondani, hogy kisvárdában Dr Erdélyi tatjána doktornőnél mennyi egy magán rendelés?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék délelőtt menni mert nagyon sokan vannak minden nap én meg dolgozom .Így azt gondoltam elmennék estére magán rendelésre kb mennyibe szokott kerülni ? Szeretném tudni h terhes vagyok e (pozi teszt, nem jött meg stb).Az mennyi szokott lenni UH- val együtt?

2016. dec. 5. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
10ezer körül.
2016. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2016. dec. 9. 08:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogadott orvosod lesz?
2016. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen őt szeretném nagyon dicsérik anyósom is hozzá jár :)
2016. dec. 14. 10:51
 5/9 anonim ***** válasza:
A lányommal nekem is ő volt. Tényleg nagyon jó! Most terhes vagyok a kisfiammal és Amászta az orvosom.
2016. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amásztát is ismerem engem ő vizsgált mikor először voltam életemben a nőgyógyásznál kis vicces volt mondhatom én meg szégyenlős de ő folyamatosan poénkodott :)
2016. dec. 14. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok

5ös miért váltottál ha nem titok?

(nekem is Amászta a dokim,3.terhességemet kíséri 😊)

2016. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok. Őt szerettem volna most is, de nem tudott elvállalni most sajnos. Így Amásztát fogadtam fel, ő is jó!

Mennyi pénzt adtál neki a szüléskor? És mennyit ultrahangoknál?

2016. dec. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én általában magánba megyek Amásztához.

A szülésre nem szokott összeget mondani,amennyit gondolsz annyit adsz.

2016. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!