Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtudnátok mondani, hogy...

Megtudnátok mondani, hogy Tatabányán kihez tudnék menni magán nőgyógyász rendelésre mostanság?

Figyelt kérdés
Csak egy vizsgálatra meg rákszűrésre szeretnék menni magán dokihoz mert a kórházban dec. 14 re vizsgálatra és január 4. re rákszűrésre kaptam időpontot. Hát nem akarok olyan sokat várni egyikre sem! Szeretnék nevet és ha tudtok elérhetőséget és árat írni mind két vizsgálatra az orvosnál! Köszi előre is a válaszokat!

2015. nov. 18. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Dr. Lollok Zoltán


[link]

2015. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. nov. 19. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Balogh Ildikó.
2015. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! kihez mentel vegul es mennyit fizettel? nekem is most kene mennem es en is sokara kaptam idopontot,es surgos lenne.
2016. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!