Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 9hetes 5 napos kismama vagyok....

9hetes 5 napos kismama vagyok. Tudnátok segíteni, hogy mi a menete a védőnő felkeresésének Szegeden?

Figyelt kérdés

Hívni kell, vagy csak megjelenni valahol? Vasas Szent Pèterbe kell menni? Láttam, hogy hozzám az Ortutay utcai van legközelebb, egyenesen oda menjek? èvek óta makkosházán èlek, de a bejelentett lakcímem újszeged, így hova kell mennem?

Köszönöm a segítsèget! :)


2016. dec. 21. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

Sztem telefonálj be a Vasasba és ott utcára lebontva megvan nekik, h nem csak melyik egységhez tartozol, hanem h melyik védőnőhöz. Meg is adják a telószámát és fel tudod hívni egyeztetésre :)

Nekem is így volt. :)

Boldog babázást :)

2016. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És még annyi, h nem a bejelentett lakcímed alapján mondják, h hová tartozol, hanem ahol életvitelszerűen élsz majd a kicsivel :)
2016. dec. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De rendesek vagytok,köszönöm!! :) :)
2016. dec. 21. 10:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagyis vagy :D Köszönöm! :)
2016. dec. 21. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :)
2016. dec. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiegésziteném azzal, h a Vasas Szt. Péterbe is fel kell keresni a védőnőt(onnan kapod a beutalókat, az eredményeket) . Szóval ha már hívod őket kérj oda is időpontot!
2016. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!