Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dombóvári terhesgondozás...

Dombóvári terhesgondozás menetéről írna nekem valaki?

Figyelt kérdés
Főleg az sztk-s érdekelne, de a fogadott orvossal történő gondozásról is írhattok. Köszönöm!

2017. jan. 8. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Félnapi hidegélelem és sok türelem az sztk-s rendelésen.

A doki, ha szerencsés napon mész kb 11- kor letalál a rendelésre.

Uhangra pedig du 13-kor kerítenek sort a kórházban.

2017. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)


Igen, voltam néhány napja, fél 8-kor már ott voltam, elmúlt dél mire bejutottam, pedig 11. voltam a névsorban.

Ultrahangra külön kell időpontot kérni vagy ott is sorbanállás van aznapra? A vérvételek hogy vannak, lehet egy napon intézni a nőgyógyászati vizsgálattal vagy külön kell menni? A beutalókat a vérvételre, uh-ra a védőnő adja, vagy azért is sorban kell állni fél napon a nőgyógyásznál?

Katasztrófa, hogy nem egy pár perces vizsgálat miatt több, mint fél napot ott kell dekkolni. Attól tartok, magán nőgyógyász lesz belőle, havonta ezt nem lehet eljátszani, hogy ennyit hiányzom. Bár ez sem valami jó megoldás, mert gondolom magánorvosal is a kórházba kell járni uh-ra, vérvételre stb.


Bocsi a sok kérdésért, ha válaszolnál, nagyon örülnék. :)

2017. jan. 12. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!