Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhelése cukor előtt ha...

Terhelése cukor előtt ha mindig fekete kávét ittam minden nelkül ihatok?

Figyelt kérdés

Nem szoktam bele cukrot se edesitőt se tejet se port semmi belerakni.

Igy nem ihatnék egy kicsit előtte mert az a tipusú ember vagyok aki keptelen normális lenni ha nem kávézik.

😊😁


2017. jan. 29. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak vizet lehet inni.
2017. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "éhgyomorra" kifejezés melyik része nem érthető?
2017. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd komolyan, és vízen kívül semmit ne igyál, egyél. Elég fontos vizsgálat.

Nekem is mindig az a legnehezebb labor előtt, hogy nem kávézhatok, de ezt sajnos ki kell bírni.

Vizet viszont igyál bőven! Én a mérések között azt sem ihattam.

2017. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2017. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
En ittam elotte kavet, cukorral!!!En is nagy kavezos vagyok. Ez meg tavaly volt pontosan nem emlekszem, de probalj utana nezni a neten.Talan ket oran belul a kave kiurul a testbol
2017. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Huha #6, te aztán nagyon felelősségteljes vagy! Tisztában voltál vele hogy ez mennyire fontos vizsgálat? Istenem...


Kérdező, max VIZET ihatsz előtte! Az első vérvétel után pedig elvileg ott kell ülni 2 órát, neem elmászkálni akármerre és abban az időben is csak max pár korty vizet lehet inni

2017. jan. 30. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utána olvastam kb 4 óra alatt ürül ki a fele és ha minden oké a szervezetben még 2, 3 óra a másik fele.

Végülis köszi a válaszokat megtudtam valami újat.

2017. jan. 30. 05:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!