Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fekete tea mentes gyümölcstea...

Fekete tea mentes gyümölcstea adható a babának cukor nélkül?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk és itt nincs babáknak való tea. Kutakodtam interneten, több gyógyszertárban, drogériában kérdezgettem már, de azon kívül, hogy hülyének néztek nem értem el semmit. Jah, de igen, a gyógyszerész teljesen ledöbbenve keresett nekem egy vízben oldódó pici babáknak való vitaminkészítményt, amit hetente kétszer megitathatnék vele...

Alapvetően forralt és hűtött vízzel szoktam kínálni, amit nagyon nem szeret, általában nem is fogad el. Viszont vannak napok, amikor a kutacsa beesett, itatnom, etetnem kellene, de enni nem eszik, ha már nem éhes, a víz pedig ilyenkor sem kell neki általában.

Még nem gyümölcslevezünk, mert még csak tíz hetes, egyébként tápszeres.

Tiszta gyümölcsteát adhatok neki ilyenkor? (Kb 1-2 hetente van egy nap, amikor többet kellene innia szerintem.)


2009. febr. 6. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A filteresek sajnos aromásak.Próbálj meg venni áruházban ,bioboltban száritott gyümit,vagy száritott csipkebogyót azt is megcsinálhatod teának,esetleg kamilla.
2009. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!