Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nőgyógyász titeket milyen...

Nőgyógyász titeket milyen gyakran vizsgált meg?

Figyelt kérdés

Eddigi terhesgondozásom úgy nézett ki, hogy mentem az orvoshoz, először megvizsgált, aztán adta a beutalót genetikai UH-ra, vérvételre, éppen ahova kellett pluszba mennem, ellenőrizte az eredményeket, de nem vizsgált meg lent. Szinte hetente találkozunk, csak kérdezem, hogy ez másnál hogy megy.

18hkm


2017. márc. 3. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

nálam is így van és volt is az első fiamnál.

első találkozásunkor megvizsgált, kenetet vett, így is úgy is megállapította a terhességet. utána 3 hetente hívott vissza kb, 1-2 héttel a következő beutalós vizsgálat előtt. megírta a beutalót, azt kész. sztk-ba járok.

2017. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nagyjából havonta mentem és akkor volt vizsgálat is. Sok orvosnál nem szokás, úgy tartják, hogy felesleges ezzel is zargatni a terhes nőt, uh-n úgyis látszik ha a belső mehszaj nyílik. A dokim viszont a havi manuális vizsgálatot elvegzi, jobbnak látja. Azt mondja, hogy így a külső méhszáj nyílása is észrevehető és a méhszáj "keménysége" is információt ad neki. Nekem pl megmondta 35 hetesen, hogy már kezd puhulni, ki fogok kicsit nyilni, így is volt. Egyébként ez a vizsgálat a dokimnál pár másodperc, és egyáltalán nem fáj. De mondom sok helyen az új protokollt követve, már nem végzik.
2017. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Első alkalommal alul is, amúgy csak hasi uh volt. Magándoki.
2017. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Havonta. De szívesen kihagynám.
2017. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer barnáztam egyszer pedig a hüvelyemben szurkálást éreztem. A terhesség megállapításán kívül ennél a 2 alkalomnál vizsgált meg. Amíg nincs panaszom nem piszkál azt mondja. 34hkm
2017. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Eng m is egyszer vizsgalt, ha jol emlekszem 7 hetesen. Akkor kenetet is vett, azota csak UH volt kb havonta.

17 hetes vagyok most.

2017. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
6, 5, majd 4, 2 hetente
2017. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Havonta.
2017. márc. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Havonta vizsgált meg, a köztes időkben pedig uh, vérvétel ilyesmik és mindig vittem az eredményeket neki.
2017. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
0%
Engem még soha nem vizsgált meg egy se! 25/F
2017. márc. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!