Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miskolcon Horty Lehel doktor...

Miskolcon Horty Lehel doktor urat vagy Gubás Péter doktor urat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Horty doktor úrral nagyon sokáig csak rossz tapasztalatom volt, konkrétan 2x is sírva jöttem ki tőle. Nagyon csúnyán beszélt velem és egyáltalán nem volt tapintatos, viszont próbáltam később azzal magyarázni a dolgot, hogy elég fiatalon volt komoly nőgyógyászati problémám és arra gondoltam, hogy ő emiatt volt annyira "ideges".Végül úgy hozta a helyzet, hogy ő műtött akkor meg. Évekkel később, mikor kisfiam született ő volt bent ügyeleten, akkor egész jól elbeszélgettünk és rendes volt. Végül sürgősségi császárra volt szükség, de végig nagyon rendes volt, szóval kellemesen csalódtam benne. A lényeg hogy mivel lassacskán tervben van a kistesó, szeretnék végre úgy orvost választani, hogy a kezdetektől hozzá járok. Jelenleg vannak is panaszaim, szóval idő szerű lenne elmennem egyébként is egy szűrésre, de úgy szeretném hogy már ahhoz az orvoshoz megyek, akit később fel is szeretnék majd fogadni. Úgy olvasgatom, hogy a legtöbben Gubás Pétert ajánlják, viszont őt nem ismerem. Ha kettejük közül kéne választani, ki kit ajánl?

Hortyra csak azért gondoltam, mert bár félek kicsit tőle, de életem fontos pillanatainál mégiscsak ő volt jelen és kisfiam születésénél is rendes volt, de szeretnék olyan orvost, aki tényleg megbízható és odafigyel (első terhességem alatt is voltak komplikációk és már most szeretnék biztosabb kezekben lenni, mint az elsőnél).Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 7. 15:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!