Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Kondér Béla (Vác) doktor...

Dr. Kondér Béla (Vác) doktor Úr "árait" úgy kell, értelmezni, hogy a szülés már nála tényleg ingyenes? Tehát a havi díjakon felül adtatok neki szüléskor pénzt vagy sem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 10:13
 1/4 piroska és a farkas ***** válasza:
a 18-20. héttől a szülésig meg kell jelenni 5 terhesgondozáson, amiknek a díja vizsgálatonként 30 ezer ft. Ezután a szülés már ingyenes. Nálunk így volt, 2014-ben született a kislányom, semmit nem adtunk a szülés után. A 18. hét előtti vizsgálatoknak nem 30 ezer a díja, hanem, ha jol tudom, 15. De sztk-ba is lehet járni a 18. hétig. Egyébként jo doki, mi nagyon meg voltunk elégedve vele.
2015. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg így kell érteni! Nem adtunk pénzt ezen kívül. Nagyon nagyon jó doki, én hálás vagyok neki, hogy nagyon szép szülésem volt, ami rajta is nagyon múlt!
2015. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi sem adtunk már neki semmit a szülésért, de mégis minden nap bejött hozzám, pedig sokat voltam bent, komplikációk miatt. csak a 6 hetes kontrollért kellett kifizetni a 10 ezret. a szülés már ingyenes..persze így sem olcsó, de ha azt veszem, hogy máshol is 8000 Ft a terhes gondozás minimum, és még minimum 50.000 a szülés, akkor nem sokkal jársz rosszabbul..
2015. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2015. aug. 28. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!