Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit tegyek, ha a fogadott...

Mit tegyek, ha a fogadott szülész-nőgyógyászom nem kommunikál velem 1 hónapja? Már a vége előtt vagyok!

Figyelt kérdés
Lehetetlenség elérni a doktor urat, és máshoz pedig nem szeretnék menni, állítólag ő a legjobb, legemberségesebb. Minden rendben ment vele amiota átvett, de most az utóbbi hetekben abszolút nem foglalkozik velem, sima sztk-s rendelésre zavart.

2017. márc. 31. 08:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Eleg zavaros...
2017. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
szerintem is eléggé zavaros ez a helyzet így, de ezt inkább a dokival kéne megbeszélned (már ha eléred egyszer), mi lehet az oka, amiért úgy érzed, hogy nem kommunikál veled. Az is olyan jellemző, hogy rögtön arra gondol pár hozzászóló, hogy kevesli a pénzt; én elsőre arra tippeltem volna, hogy túlterhelt és a "sima" ügyekre nem fordít annyi figyelmet. A fentit jó értelemben vedd: ezzel azt akartam kifejezni, hogy problémamentes a terhességed. Minden esetre a dokinál van a megoldás kulcsa, nem pedig ezen a fórumon....szerintem
2017. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Helyesbitenek. Sima sztk-s rendelesre zavart, mas orvoshoz, hozza nem jutottam be sosem. Koszonom az eddigi valaszokat tanacsokat, remelem sikerul megbeszelnem vele.
2017. márc. 31. 09:04
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mikor SZTK-s rendelésre "zavart", akkor nem kérdeztél rá, ez mit takar, és miért küld máshova? Mi az, hogy nem jutsz be hozzá? Hívd fel a kórházat, és kérj időpontot. A kórház sem ad? A mobilján sem éred el? Hol próbálkoztál? Mióta nem éred el? Mit mondott, miért menj máshová?

2017. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
Ilyen nincs h sztk-s rendelésre bejelentkezel és nem fogad.Ha mégis kijön a rendelőből mielőtt sorra kerülnél akkor meg leszólítod a folyosón,vagy megkeresed az irodájában.Én még azt az orvost is elkapom a folyosón vagy a szülőszoba előtt akit meg se fogadtam ha akarok vele beszélni.
2017. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%
Én félidős vagyok és hasonló problémák miatt próbáltam másik dokit keresni, de hiába hívtam fel egy csomó orvost, sajnos nem sikerült, mert akinek lenne kapacitása, az is azt mondja, már késő, ennyi hetesen nem vesz át. Úgyhogy csak azt tudom mondani, hogy bár egy próbát megér felhívni párat, hátha valaki átvenne tőle, de alapjáraton én beletörődnék, mennék az sztk-s vizsgálatokra (legalább akkor nem kell fizetned) és a szülésen azért nem aggódnék, mert annak az ára amúgy is kell neki, arra be fog menni. Előre semmiképp se adj neki! Ilyen nincs, hogy a szülési tarifának a felét, vagy akármennyi részét előre kifizeted! Biztos, hogy nem adnék előre senkinek semmit! Ha pl aznap eltöri a kezét és nem ő szüleszt meg, akkor mi van a pénzzel? Ki garantálja, hogy visszakapod? És még te futkoss majd utána, hogy adja vissza? NEM! Ki se találd, hogy fizetsz neki előre!
2017. ápr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%
Szules elott nem kerik el az arat... Ilyen nincs.
2017. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!