Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi erről a véleményetek?

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi vagyok ki mit gondol az adott esetről.


2017. ápr. 7. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A fogadott orvos es az anya hibaja.

Meg kellett volna beszelni, szabadsaga eseten mi lesz.

Szerintem.

2017. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az anya visszautasitotta az ugyeletest, "mert nem ismerte"......b+, ha infarktusa lenne es beviszik a korhazba, kozli hogy ne nyuljon hozza a doki mert nem ismeri??

Faj ezt mondani, de nagyreszt a sajat hulyesege miatt tortent.

2017. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Visszautasította az ugyeletes orvost. És most mégis őt hibáztatja?
2017. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az anya a hibás, mert nem fogadta el az ügyeletes orvost. Erőszakoskodnia kellett volna az orvosnak?
2017. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyetértünk, szerintem is csak az anya és a fogadott orvos hibázott, de a legnagyobb hibás az anya. Csak meglepett hogy még ő akar perelni, és azt hittem én gondolom furán, de ezek szerint nem.
2017. ápr. 7. 15:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az anya hibája volt.
2017. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam ezt a riportot tegnap, de szerintem nem azt mondta az anya, hogy nem akarta az ügyeletest elfogadni, hanem hogy nem akarta FELfogadni. Bement szülni, odament hozzá egy orvos, hogy az eredeti fogadott orvosa nincs, fel akarja-e őt fogadni és erre mondott nemet.
2017. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem mindegy! Mondjuk ên nem láttam, ezt meg nem merem elovasni. Viszont azt már többször más osztályokon is tapasztaltam, hogy ha nem jön be a fogadott dokid, nem nyúlnak hozzád. Keresztlányom majdnem elvérzett mandulaműtét után pár nappal, mert a saját orvosa nem volt ott, más meg nem mert a főorvos úr betegéhez nyúlni. Hála ég, volt ott egy tökös rezidens...
2017. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy felfogadni vagy elfogadni nem akarta!
2017. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Sántít ez a történet mindenhogyan. Ha szabin van a fogadott és esélye sincs bemenni, akkor kb nincs választás, azzal kell együttműködni, aki jelen van és rendelkezésre áll. A saját, de leginkább a gyerekünk érdekében. Ha az anyuka nem köti az ebet a karóhoz, jó eséllyel egy boldog egészséges gyereke lenne. Az én logikám szerint, ha van egy fogadott doki, akkor ugye ott a zsebemben az erre szánt összeg. Ha a körülmények úgy hozzák, hogy más vezeti le a szülést, nem mindegy kinek fizetem ki. Azt is jó előre meg kellett volna beszélni, hogy ilye esetben mi a forgatókönyv. Nekem mindegyik gyerek ügyeletben született, de abszolút tökéletes és körültekintő volt az ellátás. Nem értem az embereket időnként.
2017. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!