Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hbsag vizsgálatra beutalót...

Hbsag vizsgálatra beutalót kitől kaphatok?

Figyelt kérdés
Magán dokihoz járok, aki kitöltött egy papírt, hogy milyen vizsgálatokat kér, de felsorolásszerűen. A háziorvos megírta a beutalókat, de ő nem adhat Hbsag-re. A vérvételen nem fogadták el a papírt, amit a magándoki adott, nekik külön beutaló kell. Szintén a vérvételen mondták, hogy az sztk-s terhesgondozáson kérjek a nőgyógyásztól beutalót. Fog ő így adni nekem, hogy egyébként nem hozzá járok terhesgondozásra?

2017. ápr. 11. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász biztosan ad, ez kötelező szűrés. Bár fura, mert nekem a kórházi terhesgondozáson az első vérvételkor ezt is vizsgálták, csak jóval később lett eredmény, nem 1 hét múlva, mint a sima labornak.
2017. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tavasz77 válasza:
Már gondolom nem nagyon jár erre senki, de azért leírom, hogy nekem sem írt beutalót Hbsag-re a háziorvos, mondván arra csak a nőgyógyász írhat ki, de menjek fel nyugodtan az sztk-s nőgyógyászhoz, kapok tőle is beutalót. Két hetembe került, mire a munkám mellett eljutottam az sztk-s terhesgondozásra, ahol nagyon kedves volt a nőgyógyász, adott beutalót, és felvilágosított, hogy ezt a háziorvos is kiírhatta volna. Az ideg majd szét vetett.
2017. ápr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben én is túl vagyok rajta.

Igen, mindenhol elmondták, hogy adhat a háziorvos. (Vérvételen is jelezték, és a terhesgondozáson is szóltak, hogy a háziorvos adhatott volna)

Végül nekem is a terhesgondozáson adtak beutalót.

2017. máj. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!