Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha kihagyom az utolsó két...

Ha kihagyom az utolsó két ctg-t az nagy baj?

Figyelt kérdés
amugy minden rendben ...37 hetes+1 vagyok, de elég messze van sok gyaloglással megközelíthető az sztk... és már nagyon fáj ha sokat megyek... a mai ctg is jó lett... amikor hazaérek leszakad a hasam úgy érzem...szúr a hüvelyem is. a hasam is ha sokat megyek... nemtudom jövőhéten a 38.hetet betöltve már hogy fogok menni..nagy baj ha kihagyom? a babával szerencsére semmi gond nincs és nem is volt

2017. ápr. 13. 17:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Minel idosebb a terhesseg, annal fontosabb az NST.
2017. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már 40+4 vagyok,2 naponta kell járnom és busszal. Még most hétvégén is megyek,én is nehezen bírom és türelmetlen is vagyok nagyon már,de biztos nem hagynám ki. Nem tudnám magamnak megbocsájtani ha a babámmal valami történne,ami a vizsgálattal megelőzhető lenne. Szóval bármilyen kényelmetlen,kellemetlen én megyek...
2017. ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj vele és nem is volt? Tök jó, de ha nem mégy el akkor nem fogod megtudni ha lesz vele baj. Taxi vagy valami? Nem véletlen van ez a vizsgálat kitalálva.
2017. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd ki, nyugodtan, max. nem veszik észre, ha oxigénhiányban szenved, feladta a táplálást a lepény, netán meghalt.
2017. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Igen,nagy baj. Már megbocsáss,de a kisbaba állapota fontosabb most, mint hogy kellemetlen a gyaloglás. Nyugodt szívvel én nem bírnám kihagyni, az biztos. Most a legfontosabb!

Valaki ismerőst, rokont csak találsz,aki el tud vinni,vagy valami buszt.

2017. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Kissé talán lehetett volna civilizáltabban is mondani, de tényleg nem nagyon jó ötlet kihagyni. Keress egy rokont, barátot aki elvisz és megvár, vagy tényleg hívj taxit. 2 alkalmat nem hiszem, hogy ne lehetne megoldani valahogy...
2017. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

Lehetne civilizáltan mondani, ha nem verné ki a biztosítékot a kérdés mögött álló gondolkodás.

Kérdező, tudod az anyukák többségének a gyerek a legfontosabb a világon, és eszükbe se jutna a kiemelten fontos vizsgálatokat kihagyni.

2017. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
értem, csak mivel semmi baj nincs ezért merült fel bennem a kérdés, nem megölni akarom a gyereket...ne vicceljetek már!! ennyire nem kell lenézni az embert! ha nem érezném magam lyan rosszul ezáltal fel sem merülne bennem, de nemhinném hogy ez a babára vagy rám is olyan huu de jo hatással van , mivel szószerint vánszorgok annyira szúr a hasam. és nem nincs olyan rokonom aki hozna vinne, sajnos ez van ..minden egyes vizsgálatra percre pontosan ott voltam, nem erről van szó, hogy magamat jobban nézem mint a babát, csak egy kérdés volt a vizsgálat fontosságáról,..ha nem tűnt volna fel,, még egyet sem hagytam ki, most kérdeztem meg , hogy nagy baj lenne-e...ennyi
2017. ápr. 13. 19:57
 9/20 A kérdező kommentje:
busszal járok... csak 30 perc gyaloglás, oda vissza a buszig+ a dokiig... családtól messze lakunk... és mindenki melózik, nem nagyon érne rá senki sem engem cipelgetni, a taxi árát meg legyen aki hetente előeremti albi + egy kislány mellett.. köszi a válaszokat, a negatív hozzászólásokon meg sem lepődöm zen az oldalon :D
2017. ápr. 13. 20:02
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem volt baj, de bármikor lehet. Nagyon sokszor nincs előjele egy rossz ctg-nek. Nagyon fontos vizsgálat. A genetikai uh és a terheléses cukorvizsgalat mellett a legfontosabb (szerintem). Nekem 2 naponta kellett járnom 36. héttől. Egyet se hagytam ki. Pedig mellette dolgoztam is 39. hétig. Ne lébecold el.
2017. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!