Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fel lehet jelenteni a nőgyógyá...

Fel lehet jelenteni a nőgyógyászt, ha nem lát el úgy, hogy volt időpontom, és rendelési idő vége előtt majdnem 2 órával elment?

Figyelt kérdés

6 hetes kismama vagyok, kaptam időpontot ellenőrzésre, de a dr ur hamarabb elment, utánam is voltak még. az asszisztenshez bekopoktunk csaknem 1 ora várakozás után, s csak annyit mondott, hogy a dr ur lelépett, mert 6-an nem jöttek el. felháborodtunk, én meg főleg, mert magzatellenőrzés lett volna, mivel vetélés is fennálhat, mert volt egy 1 napos vérzésen pozi teszt után egy héttel.

a dr ur pedig "8 órát lehuzott szegény előtte" cimszóval elment 5 után, 7ig rendelt volna amugy.

lehet ezzel valamit csinálni, vagy nem nagyon tudok?


2017. ápr. 19. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

És ha ennyien vártatok rá akkor az asszisztens miért nem hívta vissza a dr urat ?

Keress egy másik orvost ilyen egyszerű, még csak 6 hetes vagy.

2017. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Inkább az a gond vele, ohgy nem éri meg neked. Bepótolni már úgysem tudja az orvos, neked meg csak fölösleges huzavona lenne.

Én lehet, hogy másik orvoshoz járnék, aki lelkiismeretesebb, és meg is vizsgálja a behívott betegeit, ha lenne rá lehetőségem.

2017. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nőgyógyászt pont ugraszthatnak szüléshez is, azt nehezen tudja kikerülni vagy előre megjósolni.
2017. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Betegjogi képviselő erre van. Egyébként velem is volt már olyan, hogy mentem volna dokihoz és nem volt, mert szülesztett, de azt el is mondták a bejelentkezéskor.
2017. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2017. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mindenképp váltok orvost, mert ez elsőre sem hallgatott meg, hogy mit akarok mondani. pedig sokan dicsérik, de nekem nem vált be.
2017. ápr. 19. 21:04
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
De ha a te szülésedre sietett volna el azt nyilván elvártad volna hogy csapot-papot otthagyjon és rohanjon...
2017. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem szüléshez hívták, azt mondta az asszisztens, hogy unta már a várakozást, úgy volt vele, hogy ha az a pár ember nem ment el, a többi se fog. nem csak nekem volt időpontom, hanem másoknal is még utánam. De már nem várt meg, hanem elment. ha szüléshez hívták volna, akkor egy szavam nem lenne, de nem oda ment, hanem csak egyszerűen nem várt tovább.
2017. ápr. 21. 12:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Váltanék. Nekem az sztk-s dokim rendesebb volt, magándokinál ez elég pofátlan szerintem
2017. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Betegjogi képviselőnek és a rendelő/kórház igazgatójának lehet írni egy e-mailt,levelet.Semmibe sem kerül,ha van egy kis időd,írd meg.

Igazából egyetértek azzal,h felesleges,nem sok reményt lehet hozzáfűzni.

Viszont ha mindig minden beteg a homokba dugja a fejét,akkor sosem lesz változás sem a szociális,sem az eü.szférában.

Nekem is volt már egy hasonló esetem,és írtam egy-egy emailt.Kedvesen,udvariasan válaszoltak,persze a doktornak volt igaza.Azonban ha nem csak én írok,hanem több levél is érkezik,lehet a tizediknél már elgondolkodnak

2017. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!