Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vácon ajánlanátok orvost és...

Vácon ajánlanátok orvost és szülésznőt?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
dr Kondér Bélát tudom ajánlani. Szülésznőm nem volt. Bényihez is volt szerencsém 1-2 vizsgálatra. Nekem ő is szimpatikus
2017. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kondérnál több hibáról is tudok. Részletezni itt nem szeretném, mert nem akarok rosszat neki, de én őt nem ajánalanám. Személy szerint Dr. Szaniszló Zsolthoz járok. Kimondottan szimpatikus és szakmailag is felkészültnek tartom. Hozzá végre nem úgy járok, mintha a fogamat húznák :)
2017. máj. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szaniszló túl cinikus, nekem nem tetszett emberileg
2017. máj. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Vicces, hogy ahányan vagyunk, annyiféle véleményt írtunk. Na erre varrjon gombot szegény kérdező :)

Egyébként en azt javasolnám, hogy merj többet is kipróbálni, es annál allapodj meg, aki szimpatikus. Nekem Szaniszló pl mar a negyedik nőgyógyász, akinél járok. Szerintem megéri válogatni, megis csak fontos szerepet fog játszani 9 hónapig az életedben.

2017. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egész váci szülészosztály nagyon jó! Az orvosok és a nővérek, szülésznők is nagyon rendesek, mind!
2017. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, ez alapján tényleg nincs könnyű dolgom :D... Persze mindenkinek más szimpatikus...

Eddig Kondér Bélánál és dr Pap Andrásnál voltam Uh-n. Elsőre mindkettő szimpatikus volt. Kondér Béláról már írtatok, a másik doktorról tudtok esetleg valamit?

Köszönöm :)..

És szülésznője egyikőtöknek sem volt? Vagy nincs akit ismertek, ajánlanátok?

2017. máj. 24. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nem volt, az ugyeletesnek tettem zsebbe lovet utana felem se nezett soha tobbet...de ő a masodik szulesemnel nen is dolgozott mar ott....sot szinte az osszes szuleszno nekem ujnak tunt a 2 evvel korabbi szulesemhez kepest....nem tudok ajanlani senkit, fokent mett nem tudom a nevuket. van ket rovud fekete haju az egyik 45-50 a masik 55 ev koruli, azok speciel eleg jofejek es gyakorlottnak is tunnek....es szerintem ok regota ott vannak
2017. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!