Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Megfogadtam dr Kassai Enikőt...

Megfogadtam dr Kassai Enikőt nagyon rendes szimpatikus de maganrendelobe rendel ami eleg huzzos arba mozog en meg nem tehetem meg most ha valasztanek egy korhazat johetne levezetni a szulest?

Figyelt kérdés
Es mondott egy masik korhazat is ahol o van de nem jut eszembe a neve. Hol van meg a robert karolya magan korhazon kivul?
2017. jún. 1. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Miért fogadtad meg, ha nincs rá pénzed? Egyáltalán mit értessz az alatt, h megfogadtad? Már fel is kérted a szülés levezetésre? Akárhol szülsz, ha fogadott orvosod van, fizetni kell a szülésért és az nem 10-20 ezer Ft....
2017. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondold át, miért menne a doktornő egy másik kórházba levezetni a szülést! Neki ebben mi lenne a jó, miért érné meg?

Ha nem tudod vállalni a magánkórházat, keress olyan orvost, akihez bejárhatsz terhesgondozásra.

De ahogy az előző is írta, maga a szülés is százezres nagyságrend, legalábbis mifelénk a magánrendelés árának a tízszeresét szokták kérni.

2017. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem neki csak magánrendelése van és a Szent Istvánba is vezet le szülést.
2017. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy otthagyta a Szent Istvánt, és a szülést már a magánkórházban vezeti le. Ez durván 400.000 Ft ott, így kell az anyagiakat megfontolni, de megnézheted a honlapjukon. Persze lehet, hogy mégis szerződésben maradt az Istvánnal, vagy már esetleg egy másik kórházzal, de ezt tőle kellene megkérdezni újra és egyértelműen. Egy általad választott bármilyen kórházba nem sétálhat be csak úgy szülést levezetni, csak amelyikkel szerződve van. Ha legközelebb mész, kérdezz rá újra.
2017. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!