Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Kassai Enikőről milyen...

Dr. Kassai Enikőről milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

Találtam négy kérdést vele kapcsolatban, de egyikben sem találtam kielégítő választ...Valakinek nagyon bejött, de nem fejtette ki, miért, és van, aki csalódott, de tőle sem tudtam meg semmit. Segítsetek ebben, kérlek, osszátok meg velem a tapasztalatokat. Esetleg ha valaki nagyot csalódott, kit tudna helyette ajánlani az István kórházban, Kispesten vagy Pestszentlőrincen?


Köszönöm! :)



2014. dec. 8. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Amikor én szültem,ő volt az ügyeletes(volt választott orvosom,szóval sok dolgom nem volt vele).

Nekem alapjáraton szimpatikus volt,de nem foglalkozott velem,amíg nem ért be az választottam meg sem vizsgált(igaz,nem is bántam).

Anno olvastam róla én is +/- véleményeket is.

Egyébként nekem dr.Lengyel Mária volt az orvosom,őt tudom ajánlani

2014. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Dr. Varsányi Hajnalkát ajánlom. (István KH.) Rendkívül felkészült, szuper orvos és fantasztikus ember egyben!
2014. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Varsányi doktornő ugye 50-60 év körül magas doktornő?

Ha igen,akkor én is tudom őt ajánlani!Szobatársamnak ő volt az orvosa,minden nap jött hozzá,sőt megnéztem az én picimet is,tényleg rendes orvosnak tűnt

2014. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Dr. Kassai Enikő egy nagyon kedves,segítőkész orvos.A természetesség híve,nem sürgeti a szülést,nem avatkozik be feleslegesen.Csak ajánlani tudom.
2014. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, 50-60 körüli. :)
2014. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! :)
2014. dec. 13. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!