Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnőhöz be lehet állítani,...

A védőnőhöz be lehet állítani, mikor tanácsadást tart?

Figyelt kérdés
Mobilszámot nem tudok, a vezetékest nem szokta sosem felvenni. Ahol "rendel" ott heti 2x2 óra "tanácsadás" van kiírva. Arra gondoltam egyszer odamegyek akkor, mert így nem tudom vele felvenni a kapcsolatot, de máshol láttam a neten, hogy időpontot kell kérni, nem lehet beállítani csak úgy... meg gondolom ez a tanácsadás nem is a terheseknek van, hanem a meglévő babáknak nem?
2017. jún. 21. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj be.
2017. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor én mentem, akkor időpontot kellett kérni. Gondolom, mert nem csoportos tanácsadást tart, hanem egyénre szabva és egy idegennek semmi köze, hogy te miért mész oda.


Ez a tanácsadás ugyanúgy vonatkozik a kismamákra meg azokra akik csak az abortusz miatti engedély miatt mennének.


Ha nem veszi fel a telefont, akkor nyugodtan menj oda és max ad időpontot.

2017. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bemesz es nem tud fogadni, max idopontot ad. Nalunk mindig be van tablazva, 2 hetre elore nincs helye.
2017. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

- odamhetsz, de kinn vársz és nem töröd rá az ajtót, mert épp mást vizsgál - volt rá példa, azért írom le

- aztán, ha végzett, megbeszélsz vele egy időpontot, ami lehet két héttelk ésőbbi is, mert sok a gyerek, kevés az idő

- a vezetékest meg azért nem veszik fel mert minden védőnőre van egy és szar, mikor a másik gondozottja esik neked, te meg azt sem tudod, ki fia-borja, mégis elvárja ezt

2017. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, kivárod a sorod és kérsz időpontot.
2017. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beállítani be lehet, máskérdés, hogy mennyi értelme van. Ha van a környező házakban kismama, akkor lehet jobban jársz, ha megpróbálod megszerezni a mobilszámát. Anno én is így próbálkoztam az enyémmel, a vonalast sose vette fel (csak és kizárólag ő rendel ott, és csak hozzá tartozik az a szám, szóval nem azért, mert máshoz tartozó hívta volna őt) mikor meg odamentem a kiírt időben, akkor többször volt olyan, hogy ott sem volt, de ki se volt írva semmi, hogy amúgy miért nincs ott. Gondolhatod nekem mennyire tele lett a hócipőm vele még mielőtt egyáltalán találkoztam volna vele.
2017. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk be. Bár ad időpontot, de mindig mondja, hogy ha nem tudok majd menni, csak emnjek bármikor, amikor tudok.
2017. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!