Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tsh-t milyen gyakran neznek?...

Tsh-t milyen gyakran neznek? Pajzsmirigy

Figyelt kérdés

Nekem anno par eve volt vele gondom, tulmukodott, szedtem

Ra gyogyszert akkor helyrejott, aztan 12 heten neztek hazidoki beutaloja alapjan, de azota nem es mar 29 hetes vagyok. Pedig azota voltam vervetelen de nem neztek a tsh-t. Miert? Aggodom mi van ha nem

Jo az ertekem...


2017. júl. 27. 22:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja az fontos hogy a 12 heti eredmeny jo lett
2017. júl. 27. 22:52
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
30 naponta lehet nézetni. Nőgyógyász alapból nem foglalkozik vele a kötelezőn kívűl, belgyógyász kell hozzá. De ez folyamatos kontrollt igényel.
2017. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked kellett volna már visszamenni az endokrinológushoz.

Ha szóltál a nőgyógyásznak ő is kérhetett volna egy labort.

2017. júl. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem működött se alul se túl, "csak" durvan inhomogen, gobos es megnagyobbodott volt az uh-n. Terhesség elott évente, neztek uh es vervetellel. Most trimeszterenkent nézik 1-1-1 vervetellel es az elso es második trimeszterben volt 1-1 uh is. És igen, nekem kellett jelentkezni, hogy terhes vagyok es nézze. Mondjuk nekem ezt tavaly mondta is, hogy ha baba lesz jonni kell, mert en szoltam neki, hogy tervezzük.
2017. júl. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem alul működik, szedek rá gyógyszert. Sajnos maguktól nem nézik, de miden vérvétel előtt kérek rá pluszban beutalót a házi dokitól, és akkor természetesen megnézik.
2017. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor kerek laborra papirt a hazidokitol vagy a nogyogytol, endokrinologiara nem megyek egyelore szeretnem megnezetni egyaltalan van e baj vele. Amugy ha ez nem kotelezo eleg fura sok nonek van ilyen baja lehet ki se derul igy terhesseg alatt nekik..
2017. júl. 28. 09:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Alapból senkinek nem néznek TSH-t nem része a rutin terhességi labornak, ezért nem nézték.


Nekem alulműködésem van, gyógyszert szedek rá, trimeszterenként nézzük, hogy hogy áll, kell-e állítani a gyógyszeradagon. Járok endokrinológushoz, ő adja a beutalót.

2017. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia. Havonta ellenőriztük. Az orvosom ajánlotta.
2017. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen ha jelenleg is baj van vele biztosan endokrinologushoz kellene jarni de nekem szepen helyrehozta anno a gyogyszer. Csak a terhesseg alatt sok minden felborul es amiatt lennek ra kivancsi hogy hogy alakulhat vajon az ertek, bar lehet van olyan kismama akink eddig tokeletes volt terhesseg alatt valami

Megvaltozik borul az ertek, sose tudja meg mert nem

Nezik

2017. júl. 28. 10:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyógyszerrel szépen beállt nekem is. De terhesség alatt folyamatosan ugrált.
2017. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!