Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valaki küzd még folyamatos...

Valaki küzd még folyamatos hüvelygyulladással?

Figyelt kérdés

A 30. hét óta szenvedek tőle, azaz most már 4.hete. Kaptam már rá Canesten Combit, Klion D-100 hüvelytablettát, Pimafructot, de semmi nem használt. Most pénteken fogadnak legközelebb, mit tehetnék addig?

A tüneteim: enyhe viszketés a hüvelyben, sárga bő, híg folyás, picit szagos, olyan szúró, nyilalló fájdalom a hüvelyben, hogy ülni nem tudok tőle.

Nagyon kétségbe vagyok már esve.

34 hkm


2017. aug. 7. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vitagyn C, Gynoflor, Gynoxin... Nekem ezeket írták fel terhesség alatt, recept nélkül is kaphatók.
2017. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is Gynophilust használtam. Mondjuk nekem folyásom nem volt, csak viszketés.Érdekes, hogy kismamaként nem fogadnak hamarabb.
2017. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fontos dolog, hogy csináltak tenyésztéses vizsgálatot? Ha nem, akkor nem tudják, hogy mivel állnak szemben, milyen kórokozóval és milyen számban, tehát nem kapsz célzott kezelést, anélkül meg nem is fogsz meggyógyulni. Illetve ilyenkor a párod is kezelve van? Ugyanis páros kezelés ajánlott.

A fertőzés, illetve kezelés alatt a nemi élet hanyagolandó, illetve még utána is pár napig.

Ha van tenyésztéses vizsgálat, arra pedig célzott kezelés, amit a párod is kap, akkor pedig kezelés után pár nappal célszerű megismételni a tenyésztéses vizsgálatot, hogy teljesen eltűntek-e a kórokozók.

Aztán pedig hüvelyflóra helyreállító készítményt használni.

2017. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs fogadott orvosom, sztkba járok. Sose csinálnak tenyésztést, férjemet se akarják kezelni. Mondjuk nem is élünk nemi életet, mert a terhesség elején fent állt a vetélés lehetősége vérzés miatt.

Voltam már magánorvosnál is, ott se volt alaposabb a vizsgálat.

2017. aug. 7. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Kiölték a hüvelyflórádat gombaölő szerek.

Ha most ír fel bármilyen hatóanyagú kúpot, az utolsó után mindenképp irrigálj egyet és használj tejsav tartalmú kúpot, amit előttem is említettek: gynoflor stb.


Illetve szerintem írhatna fel mycosyst gyno kapszulát - ezt szájon át kell szedni, egy max két szemet. ( Ilyen kiszerelésben van)

2017. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt úgy tudom, tilos irrigálni!!!
2017. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5/6 Időpont ma 13:32 vagyok: nem voltam még terhes, ezért nem tudom. Az viszont tuti, hogy az rossz, ha gyógyszermaradvány bent marad.

Szerintem - ha már használ gombaölő kúpot, akkor egy tejsavas bespricc nehogy már ártson. :)

2017. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!