Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A 30-32. héten is kell genetik...

A 30-32. héten is kell genetikai ultrahangra menni?

Figyelt kérdés
Mert a kiskönyvben benne van, de a dokim a 29. heti kontrollon nem mondta, pedig mindig szokta és bele is szokta írnia javaslatoknál... és legközelebb pont a 32. hét végén megyek hozzá, akkor meg már késő lesz időpontot kérni, mert már csak a 33. hétre kapok max.. Kérdeztem korábban szülő ismerősöket, és ők azt mondták, hogy csak a 12. és 18. héten voltak genetikai vizsgálaton! Most akkor csak 2x kell menni, vagy az én dokim felejtette most el mondani?

2017. szept. 25. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell menni 30-32.hét között is.
2017. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de ha felhívod a dokidat, megmondja
2017. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég egyértelműen fel van tüntetve a kiskönyvben, hogy kötelező.
2017. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkorra adott időpontot a hölgy tanácsadáson amikor már 33,6 hetes voltam. Sztk..
2017. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem genetikai, de kötelező és szerintem azért nem mondta, mert a 32. héten úgy is meg uh-z és lesz róla papírod.
2017. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy a saját dokimhoz 32. héten kell visszamenni kontrollra, és ő is mindig megnézi ultrahanggal. Csak a genetikai vizsgálatokat nem ő végezte, ezért nem tudtam, hogy most akkor ez hogy működik. Köszönöm szépen a válaszokat!!
2017. szept. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!