Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Istenhegyi tapasztalatok,...

Istenhegyi tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Lassan ki kell találnom, hogy legyen a 18. heti ultrahang vizsgálat és szeretném, ha végre a párom is látná a babánkat (sztk-ban nem engedik be sajnos). Mivel szeretnénk 4d babamozit is és a párom csak minden 2. pénteken ér rá, így nagyon nehéz összehozni a dolgot.


A párom pont ráérne, amikor kereken 18+0 hetes leszek. A kérdésem az lenne, hogy az Istenhegyi klinikán el tudják végezni a genetikai 2d uh-t és a 4d-t is egyben úgy, hogy annak az eredményeit később az sztk-s terhesgondozóban is elfogadják? (Kiskönyvbe bekerüljön stb) Nem szeretnék külön 2x menni uh-ra.


2018. febr. 26. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jól értem e a kérdést:( mindenesetre nekem minden genetikai vizsgálatot az Istenhegyi úton végeztek el, és ezeknek a leleteknek az alapján kerültek be az adatok a kiskönyvbe. Máshol egyáltalán nem voltam genetikai vizsgálaton, ez nem okozott semmi gondot. A genetikai ultrahangot minden esetben Hajdú Krisztina csinálta, csak ajánlani tudom, minden tekintetben. De úgy tudom hogy ott mindenki nagyon jó szakmailag, emberileg. Voltam ugyanott babamozin is, azt egy szonográfus hölgy végezte el. Ő is abszolút profi volt. Minden jót kívánok nektek
2018. febr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is csak pozitív tapasztalataim vannak az Istenhegyi útival, Hajdú Krisztina pedig országos szinten az egyik legjobb szakember jelenleg.

Ez ugyanolyan eredmény, semmilyen fennforgást nem okoz a védönöi rendszerben, sem a késöbbi terhesgondozáson.

2018. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!