Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miskolcon, ha a nőgyógyásznak...

Miskolcon, ha a nőgyógyásznak nincs UH-ja a magánrendelőben, akkor hogy oldják meg a terhesgondozást? Választanátok orvost ennek tudatában?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom,

5-7-9

2018. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%

Az en orvosomnak sincs uh a rendelojeben.

Hogy mire fizettem akkor?arra,hogy barmi hulye kerdesem volt halal nyugalommal kivesezte velem.hogy barmi problemam volt kereshettem akarmikor.

A kotelezo uh ra ugymond protekcioval mentem,10 percnel sosem vartam tobbet.

A ctg vizsgalatoknal mire vegeztem ott volt,nem ugy mint mas kismamak akik ott ultek orakat,hogy a sajat vagy ugyeletes orvos jojjon hozzajuk.

Szivhangot hallgatott minden alkalommal x het betoltese utan.

Kozelezo uh-on kivul ha kertem,vagy indokoltnak latta felkuldott egy plusz uh ra.

Persze ehez kellett az is,hogy a korhazban rendel,nem a varos masik vegen.

Uh-k utan a korhazban megbeszelt helyen talalkoztunk es megnezte a leletem mindig.

3 gyerkocot szultem nala es nemigazan hianyzott az uh a rendelesekrol.

Plusz meg,hogy 4Ds uh ra minden terhessegem alatt 2x kaptam 50%kedvezmenyt a korhazi 4Ds ultrahangra :)

2018. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is úgy járok hogy nincs uh-ja és egyébként így kevesebb pénzt is kér: 9000 forintot. Más dokik ahol van uh a magánban 13-14 ezer forint. Ja igen és a kórházi uh-kért nem kér pénzt. Én ezeket Miskolcra értem. Körbe érdeklődtem ezzel kapcsolatban.


A magánrendelésen minden átbeszélünk amit csak szeretnék, Mindig van méhszáj vizsgálat, valamint mindig nézi hogy ép-e a laphám. Valamint kézzel kitapintja a méh méretét. Hallgatunk szívhangot is.

A kötelező uh-kat úgy csinálja hogy egybe essen a magánrendelésével. Délelőtt kórházi uh és délután meg megyek a magánrendelésére.

2018. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja igen az lemaradt hogy nem kell a kórházban ülni pluszba. ha ott vagyok hívom telefonom és soron kívül megyek be. sőt az nst-re is ott ülnek órákat a kismamák, de nekem nem kell hívom hogy itt vagyok és már visz is be soron kívül. Ez nem kérdés hisz a fogadott dokim :)
2018. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen nem a terhesgondozást végzik el. Azt a korházon belül csináljak ahol szülni fogsz. Azok a kötelező vizsgálatok amikre amugy is oda hív. Magánon nekem van uh-ja a dokinak, nem mondom h havonta hívott de 4x voltam nála (10eft/alkalom). Minden alkalommal rámnezett uh-n h minden rendben van-e de nem órák hosszat csak h halljam, lássam minden rendben van. Mindig néz méhszájat, minden hülye kérdésemet feltehetem... elmagyarazta pl h miert spinalis érzéstelenítéssel fog megcsászározni és az h megy..mi van utánna. Apuka minden egyes vizsgálaton bent lehet, sőtt tök jol el is beszélgetnek. Neki is minden kérdésére válaszol. Én mindig jobban szerettem magánra menni mint a kórházba pedig fél óránál többet sose voltam az épületben max az első nst-n.
2018. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!