Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székesfehérvári kórházba az...

Székesfehérvári kórházba az NST-re kell beutaló?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 34 hetes kismama vagyok, a 36. héttől kell majd NST-re mennem, de dokihoz is csak 2 hét múlva kell mennem, gondoltam mielőtt oda eljutok rákérdezek, nehogy elkéssek az időpont kéréssel. Hogy működik az NST vizsgálat Fehérváron, beutaló + időpontkérés, vagy csak besétálok és várok? Előre is köszi a válaszokat!

2018. márc. 9. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beutaló, odamész mikor kijön a nővérke odaadod a kiskönyvet és majd szólítanak. 36 hetesen kell menni először, de az orvos úgyis mondja!
2018. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, viszont 3 éve nekem azt mondták már a 38.héttől kell csak járni. Én is odaállítottam 36 hetesen, mert a Várkörútra jártam gondozásra, és ott azt mondták, a 36.-tól kell járni. A kórházban meg akkor vezették be a 38 hetet. Szerintem telefonálj be előtte, hogy most mi a protokoll.
2018. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2018. márc. 9. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló, odamész az ajtó elé és egyszer csak bejutsz. Van, amikor egy órát is várni kell. Ha dél körül mész nagyobb az esély, hogy kevesen vannak.
2018. márc. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!