Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a székesfehérvári Szent...

Ha a székesfehérvári Szent György Kórházban vetetem le az AFP-t, akkor oda is kell nőgyógyász beutaló?

Figyelt kérdés
2 hét múlva megyek, addig már nem találkozom a dokival. Mondta, hogy menjek be vérvételre, nem adott beutalót. A védőnő állítja, hogy anélkül nem fogják megcsinálni. Felhívtam a nőgyógyász rendelőjét, de az asszisztensnő azt mondta, hogy nem kell a beutaló, de ha mégsem hajlandók megcsinálni, akkor majd írnak egy beutalót nekem. Remek, nem akarok kétszer fordulni.
2009. aug. 18. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap megyek itt Fehérváron AFP-re. Igenis kell orvosi beutaló, anélkül nem vesznek vért! Én sem a saját orvosomtól kaptam, mert pont nem találkoztunk úgy abban az időben, hanem a védőnőm mondta, hogy menjek el a Várkörútra és ott kérjek! Voltam is, kaptam is beutalót az épp rendelő dokitól, igaz sokat kellett várni, de muszáj volt! Ha kell még részletes infó, xsak szólj!
2009. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kell beutaló. Én sem találkoztam pont akkor a dokimmal, így csak besétáltam az SZTK-ba, kértem aznapra egy időpontot (ne foglalkozz vele, ha azt mondják az ablaknál, hogy csak pár óra múlva kerül rád a sor) . Amikor kijött az asszisztensnő odamentem hozzá, és mondtam neki, hogy csak egy beutalóért jöttem. 5 percen belül behívott, és már kész is volt. Másnap mentem vérvételre a Távirda utcába (ha jól emlékszem).

2009. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez baj. Igazából a dokim a Szent György Kórházban dolgozik főállásban, biztos úgy gondolta, hogy akkor majd bekopogok hozzá, és ad beutalót. Csak az a baj, hogy igazából sosincs ott, mindig elhívják, órákat szoktam rá várni. Meg nem is mondta, hogy kéne beutaló. Ezért nem értem, hogy a magánrendelésen miért nem adta oda a beutalót, ha már oda járok, és fizetek.
2009. aug. 19. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!