Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Honvéd Kórház vagy János Kórház?

Honvéd Kórház vagy János Kórház?

Figyelt kérdés
Ki melyik kórhazat ajánlaná nekem hogy melyikbe szüljek?

2018. ápr. 5. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Hát a Jánosba ne menj, sztem szörnyű, bár nem szültem ott.
2018. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
A Honvédban van PIC, szerintem a Jánosban nincs. De a Jánosban soha nem szülnék, meg egyáltalán a lábam nem tenném be.
2018. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem is ez volt a veleményem csak kellett egy kis megerősítés! :)
2018. ápr. 5. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

A Jánosban szültem. Nagyon megvoltam elégedve az orvosommal, így oda mentem.

Igazság szerint semmi rosszat nem tudok mondani róla. Nagyon szép, otthonos, felszerelt szülőszoba van. Van PIC is. A nővérek kedvesek segítőkészek voltak, a csecsemősök szintén. A szobák nem a legmodernebbek, de az alapítványi szobák nagyon jók.

Inkább orvos alapján döntenék. Lehet h az egyik kh szimpibb, de a dokik nem bizalom gerjesztők....

2018. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Janosban van PIC de szar a khaz.

Honved jo de PIC nincs

2018. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Honvédben is van PIC. Ismerőseim mind meg voltak elégedve a Jánossal, viszont a PIC osztályról nem hallottam jót. A Honvédban állítólag van olyan fájdalomcsillapító, amivel az ember lánya mosolyogva szül. Egy pár barátunk kislánya ott született és azt mondta az Anyuka, hogy tényleg nem érzett semmi.
2018. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Janosban a szuleszeten dolgozok szuperek!
2020. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!