Rossz laboreredmény?

Figyelt kérdés

A 24. heti labornál a vizeletnél a következő eltéréseket találták:

Teljes vizelet nitrit +

Fehérvérsejt üledékben ++

Mikroszkópos üledék vizsgálat: laphámsejtek 20-22 fvs/lt. oxalát kristályok, gomba

Mi lehet a gond? Ez nagyon rossz eredmény? Jövő keddre kaptam csak időpontot a dokihoz.


2018. ápr. 11. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
gyulladás van a szervezetedben. nem nagy gond.
2018. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzés, nem vészes, de valószínű gyógyszert fogsz rá kapni, tenyésztés után. Háziorvoshoz nem tudod elvinni? Ha kér tenyésztést, annak az eredménye is meglesz keddig. Egyébként az én házidokim is csak ennyit csinált, azt mondta erre nem mer írni gyógyszert, menjek a szülészorvosomhoz, de tenyésztésre adott beutalót, hogy legyen meg az is. Nekem a fehérvérsejt 19 volt, de másra én nem emlékszem. Oxalát kristály is volt néha benne, azt elvileg sok csokievés is csinálhatja, vagy sóska, ilyesmi ételek.
2018. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Háziorvos nekem sem mondta, hogy lenne vele teendő. Lehet, hogy rákérdezek még egyszer.
2018. ápr. 12. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem végig ennél rosszabb volt,de csak sokat kellett innom,tisztítja a vesét.

Most a 34.héten kaptam egy antibiotikumot,most már ez nem veszélyes a babára,rendbetett teljesen,szülésre ne legyen gyulladás nagyon.

2018. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!