Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nálatok mit tartalmaz a...

Nálatok mit tartalmaz a nőgyógyászati terhesgondozás? Mi történik a havi 1 alkalomkor a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy mindig van UH, vagy sosincs? Mindig van-e kézi vizsgálat vagy x hét után már nem ajánlott? Problémamentes terhességnél csak megkérdi a doki hogy minden oké-e, pecsétel a könyvbe és ennyi?


Légyszi írjátok mellé, hogy állami vagy magán rendelésre jártok!


Köszönöm!



#terhesgondozás #kézi vizsgálat
2018. ápr. 17. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Uh vizsgalat+mehnyak
2018. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja es 35.het utan nem nezte a mehszajam
2018. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Méhszájvizsgálat+UH mindig volt.
2018. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk volt UH minden alkalommal, a leleteket átnézte. Kézi vizsgálat csak az első alkalommal volt, utána szükség szerint, ha volt panaszom folyásra. Meg a 36 hetes szűrés volt még. A kiírt nap is volt kézi méhszájvizsgálat.

(Magánrendelő)

2018. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

Állami rendelés volt, de mindig ugyanahhoz jártam, akkor már vagy 10 éve.

2018. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Magánrendelésre jártam, csak a legelső alkalommal csinált uh-ot, mindig volt kézi vizsgálat, a végefelé szívhangot is nézett. Megnézte a leleletek amiket vittem, elmondta mi a követkző "tennivaló" és ennyi
2018. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sztkban semmi. Problémás a terhességem, de se se UH, se semmi. Megkérdezte van-e panaszom, amikor mondtam azt mondta az nem komoly, viszlát. Úgyhogy én már magánrendelésre járok. Ott UH van, tényleges tanácsadás.
2018. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, én is magángondozásba járok, de furcsállom az egészet.


voltam az 5, 8, 12. héten, mindig volt kézi méhszáj vizsgálat és a 12hétre már nem számítottam erre. csak a 8-on volt UH ahol nézte hogy van szívhang és jó helyre ágyazódott be, a genetikai UH-t más orvos csinálta mert a választott dokimnak nincs meg hozzá a jogosultsága.


megméri a vérnyomásom, kg-t és megkérdi minden rendben-e. és ennyi jöhet a következő..

2018. ápr. 17. 13:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal ultrahang, kézi vizsgálat, szívhanghallgatás, utána megnézi a vizeletet, súlyt, vérnyomást mér, megbeszéljük a panaszaimat, felteszem a kérdéseimet, hosszan válaszol, sosem sürget. Magánorvos.
2018. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Magán


Mindig van UH


Ő csinálja. Agenetikaikat is


Kézi nincs.

Nálam nem sok dolga van, mert minden flottul megy.

Átnézi ha van új lelet, megbeszéljük...

Majd azt, hogy mi a következő lepés.

Ha van kérdésem, akkor válaszol.

Mindig biztosít arról, ha minden rendben, eloszlatja az aggodalmaimat.

Sok kérdésem nincs aműgy, mert annyira megnyugtató és bízom benne, hogy nem szükséges.


Uh alatt mindig mindent magaráz...aztán ha valami ami csak neki fontos, akkor leírja..de hozzáteszi, hogy ez neki kell, de a lényeg hogy minden űgy van, mint ahogy akkor lennie kell.


Mindig mérnek vérnyomást.

Néznek vizeletet.


Az Uh-on mindig neznek méhszájat, keringést, méhlepényt

Baba főbb dolgait ( szív, vese, gyomor, agy.. Plusz a méretek)

Megnézi a pu én többi szervemet is Uh-gal, van-e folyadék eltéres stb, aminek nem kellene..


Persze mindig megkérdezi minden ok-e, hogy érzem magam, van-e panasz..stb

Közben minidg látom, hogy. Avédőnő bejegyzését is meglesi..eddig nem tett megjegyzést ( ott is mindig néznek vizeletet, szívhangot, súlyt, haskörfogatot, vérnyomást)

2018. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!