Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valakinek van magzati szívhamg...

Valakinek van magzati szívhamg figyelője?

Figyelt kérdés
Én ma vásaroltam de nem nagyon talalom a szivhangot 24 hetes vagyok. Valakinek bevalt vagy en vagyok ennyire bena vagy baj lehet ?
2018. máj. 14. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Szia! Nekem van, bár én a 11. héten vettem és addig használtam, amíg nem éreztem minden nap a mozgását. Óvatosan, aprólékosan mozgasd, mert még azért könnyen el tud bújni 😊 Boldog babavárást!
2018. máj. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csak azert vettem hogy megnyugodjak ha nem nagyon erzem mozogni erre idegesebb vagyok :(
2018. máj. 14. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt! Nee ijedj meg! Ahogy elottem is irtak... van meg helyuk odabenn... es nem nagyon szeretik a Babsik a hangját...így menekülnek előle! Lenn próbáld meg keresgélni! Hidd el rendben ott van Ő! Nálunk mikor már nem tudott menekülni lerúgta magáról, nagyon dobhártya szaggató volt! De legalább tudtam, hogy minden oké! Ami fontos meg, ne használd órákig egyszerre, mert félnek tőle, ugyan olyan elven működik mint az ultrahang, szegény babám úgy menekült előle a 12

Heti genetikai szűrésen! Majd a szívem szakadt meg!


Ha mar megvan, hol kell keresni, utana pikkpakk megtalalod! Megnyugszol és kész! Ird meg, hogy sikerult.e?

2018. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm sikerűlt egyből mocorgott a puffanásokat is hallottam koszonom szepen nektek !:)
2018. máj. 14. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden okés :) első voltam 😘
2018. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy meglett, és megnyugodtál, leírom én is a tapasztalatom, hátha segít valakinek. :)


Én kölcsönbe kaptam rokontól. Azt írja a leírás, hogy kb. köldök alatt 3 cm-rel kell érzékelhető legyen a leginkább, azzal a szokásos (amit ultrahangon is használnak) zselével kentem be a hasam és annak a kütyünek a fejét is. Ha a földön ültem, úgy semmit nem hallottam, csak ha a kanapén hátrafekve, mármint félig ülő, félig fekvő pozícióban, tehát a testhelyzet is nyilván számít. :) Én is csak pár másodpercig hallgattam, hogy megnyugodjak, tényleg minden rendben, de ne idegeljem a babát. :D


(16 hetes kismama)

2018. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!