Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki kisebb babát vár, annak...

Aki kisebb babát vár, annak 31-32 hét környékén milyen eredményeket állapítottak meg?

Figyelt kérdés

A héten voltunk dokinál. A ciklusom hosszabb volt így tuti el van számolva a terhességem mert most elvileg 32 hetes vagyok. De 33-35 napos ciklusaim voltak. de a mért értékek szerint 30-31 hétben vagyok.

Az eredmenyek:

BDP 76

OFD 97

HC 278

AC 256

FL 54.2 (ez mutat legnagyobb eltérést)

Apuka 180 cm, én 153cm.

Mar egy hónapja is kevesebb volt az érték. Doki nem mondott eddig semmit, mert én is alacsony vagyok.

Volt más is hasonló helyzetben?

Előre is köszönöm! :)

32 hetes km



2018. máj. 19. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet adni a mérésekre. Nekem 48 centis babám született, bár a súlya kerek 3 kg volt születéskor. Most megnéztem a 31 hetes UH eredményeket de nagynak gondolták akkor még (2100 gramm volt a súlybecslés is), emlékszem is, kérdezték a meglévő gyerek mennyivel született (3570 g) és erre azt mondták, a kicsi nagyobb lesz. Hát nem egészen lett így... nincs neki amúgy semmi baja, legalább könnyebb volt megszülni. Kockázat a nagyon kis súlyú baba, de 1-2 hét eltérés nem utal erre és arról biztosan tudnál, mert nem engednek el csak úgy.
2018. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!