Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Székesfehérváron a Budai úton...

Székesfehérváron a Budai úton levő rendelőben volt 4d uh-n vki? Milyen volt? Odafigyelnek, alaposak? Orvos csinálja vagy csak szonográfus?

Figyelt kérdés
12 hetes uh.-ra szeretnék oda menni, mivel már nem vagyok olyan nagyon fiatal, és szeretném ha nagyon körültekintően vizsgálnának, nem a szokásos futószalagon. Orvosom nincs, nem is szeretnék, szülésznőt választottam.
2018. júl. 27. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


4 éve,és most két hete voltam ott.Csak jó tapasztalataim vannak.Nagyon kedvesek,figyelmesek voltak,ha kérdeztünk,a szonográfus kézségesen válaszolt. Legalább fél órát nézegették a babát.Mi 4D-s babamozit+genetikai uh-t kértünk,mert a jó és A be járok,ott meg aztán semmit nem néznek. Kaptunk dvd-t az eg3sz vizsgálatról,egy kinyomtatott fényképet és egy két oldalas leletet.

Sajnos elég sokan járnsk hozzájuk,nincsen minden nap rendelés,így lehet,akár 2 hét,mire kapsz időpontot.

2018. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még valami.Szonográfus csinálja,de nagyon profi.
2018. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ó mit írt a telefon.Azt akartam írni,hogy a nővédelmibe járok.
2018. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is a nővédelmibe járok :) köszönöm a hozzászólást, hívni fogom őket a napokban, nehogy lemaradjak. :) Ez mondjuk nem tiszta nekem a honlap alapján sem és az árakat sem értem. Én genetikai uh-t szeretnék, 4 d ben, tehát nem babamozit, hanem kifejezetten a szerveket nézzék végig tüzetesen, azt szeretném.

A kombinált teszthez a vért a nővédelmiben leveszik?

2018. júl. 27. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen,leveszik.Adnak csekket,ha eddig még nem adtak,azt befizeted mielőtt mész uh-ra,leadod az igazoló kisszelvényt,és ők a többit intézik.

Csak sima genetikai uh szerintem nincs náluk,össze van kötve a babamozival.2000 ft a különbség.A babamozi 12400 ft,a babamozi+genetikai uh 14400 ft. Bár van olyan opció,hogy magzati állapotfelmérés,lehet ez a sima uh.De telefonon biztos tudnak majd segíteni.

2018. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Testvérem 1 hete volt 18 hetes genetikai uh-n nagyon meg volt elégedve velük. 15 ezer ft volt kaptak 1 cd-t és egy képet kinyomtattak.
2018. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem 4 d -s volt a genetikai uh.
2018. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!