Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás

A kérdés

Valaki megtudná nekem mondani, hogy Kazincbarcikán most mennyibe kerül egy uh-s kép?

dec. 7. 16:46  Privát üzenet  

A válaszok
Hol?

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont dec. 7. 16:49 Privát üzenet
Attól függ. Ha az orvosod ultrahangoz, akkor "ajándék", ha meg a te orvosod nem csinál ultrahangot, akkor valahogy sosincs film a gépben. Váradi doktor a monitort sem engedi fényképezni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont dec. 7. 16:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem a saját sem adott..

# 3/3Időpont dec. 7. 17:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kazincbarcikán tudnátok mondani jó matektanárokat, akik vállalnak külön órákat?
Valami jó kutyakozmetikust tudtok mondani Kazincbarcikán vagy Miskolcon? Telefonszám jólenne meg esetleg cím is
Megtudná valakai mondani, hogy Kazincbarcikán és Sajószentpéteren mikor van nőgyógyászati magánrendelés? Ha esetleg tudnátok az elérhetőséget is, nagyon megköszönném.
Kazincbarcikán tudnátok mondani egy megbízható nőgyógyászt?
Szakközépiskolába szeretnék menni tanulni cukrásznak de nem tudook olyan iskolát ahol ilyen lenne. Kazincbarcikán, Edelényben. Vagy Miskolcon tudtok ilyen iskolát mondani?
Kazincbarcikán taxist keresek. Telefonszámot ki tud nekem mondani?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesgondozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!