Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Elso alkalommal mit nez a...

Elso alkalommal mit nez a vedono? Mire keszuljunk?

Figyelt kérdés

Gondoltam hogy keszitek be esetleg innivalot.

Mi tortenik az elso latogatason mielott nem szuletett meg a kicsi?


2019. febr. 6. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnézi a lakaskorulmenyeket, kitolt egy papirt róluk. Megkérdezi hol lesz a baba helye, lesz e külön szobája, vettél e esetleg már valamit. Van e kérdésed babafelszerelesekkel, bútorokkal kapcsolatban.
2019. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Változó szerintem ki mennyire néz körül. Nálunk csak leült, megbeszéltük hogy vagyok stb., volt kérdésem azt. Tehát olyan volt, mintha hozzá bementem volna.

Szerintem ha jön valaki illik megkínálni, de több helyről hallottam, hogy nem szoktak kérni, mert nem azért jönnek. Mondjuk csodálkoztam, mert a legnagyobb melegben volt nálunk, így ilyenkor egy hideg ital pláne jól esik.

2019. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!