Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Amikor hazajöttetek a babával...

Amikor hazajöttetek a babával a kórházból, mikor ment ki hozzátok első alkalommal a védőnő és meddig volt ott? Szólt előtte, hogy menni fog, vagy csak beállított?

Figyelt kérdés
2016. dec. 19. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Másnap jött és szólt előtte hogy jönni fog, mert nem egy paraszt.
2016. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előre megmondta, hogy hazajövetelt követő munkanap jön. Az orvos is akkorra ígérte.

Nem stopperoltam, de nem volt egyikük se sokáig.

2016. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem kellett hívni amikor megszultem. Megbeszéltük, hogy aznap jön amikor hazamegyünk a babával. A gyerekorvosnak ő is szólt ( nekem is kellett) , mert csak akkor jön ki nálunk az orvos, ha már a védőnő volt.

Hazaérkezés másnapján kijött a gyerekorvos.

2016. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Masnap, es szolt, hogy jon, csak azt nem mondta, hogy hanykor. Reggel 8 es este 6 kozott, ennyit mondott.
2016. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindkétszer csak beállított. A másodiknál kb 20 percet volt, ebből 15öt telefonált, mondta hogy majd máskor visszajön. Az elsőnél másnap reggel jött ahogy hazaértünk, másodiknál már nem emlékszem
2016. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Másnap délelőtt jött, meg volt beszélve. Kb. félóráig lehetett itt.
2016. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Masnap. Mindenkihez igy megy. Kb. fel orat volt.
2016. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.
2016. dec. 19. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy beszéltük meg a védőnővel, hogy ha hazajöttünk a kórházból, akkor szólok. Pénteken engedtek ki, mire mindent elintéztünk, és haza értünk volt délután 2 körül. Felhívtam a védőnőt, kérdezte, hogy hogy vagyunk, minden OK-e, mondtam, hogy persze, no para. Így aznap már nem jött,csak rákövetkező hétfőn.
2016. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eredetileg azt mondta aznap jön de csak másnap lett, vasárnap jöttünk haza a kórházból. Amikor hazaértünk az időpontot is megmondta, hogy mikor fog jönni.
2016. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!