Mit adjak ajándékba?

Figyelt kérdés
Ma fogadtam fel szülésznőt végtelenül kedves néni. Mondta nem fogad el pénzt. 24hetesen megyek hozzá vércukor terheléses vizsgálatra és mondta meg csinálja meg ha bármi lesz ilyen. Gondoltam veszek neki valamit. Csokit nem szereti ezt mástól tudom. Mit illik adni neki?
2019. febr. 22. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Semmit,szülés után úgyis fizetsz neki..
2019. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam nem fizetek neki mert mondta nem fogad el pénzt és ezt telefonba elmondta kétszer is.
2019. febr. 22. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Csak a kérdésedből úgy jött le hogy most akarsz fizetni a cukorterhelésért 😉
2019. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát mostanra gondoltam igen mivel külön megcsinálja nekem laboŕon kívül meg minden. Ha úgy nézzük ezen kívül még 1szer találkozunk meg szüléskor és azért gondoltam illik ilyenkor adni valamit ha már elvállalt és pénzt se kér szüléskor.
2019. febr. 22. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg drogériás ajándékcsomag?
2019. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajándékkártyát adnék Neki, azt bármire elköltheti, és mégsem boríték. Becsomagolnám egy jó minőségű bonbonnal együtt, így csak akkor fogja látni, ha később kibontja.
2019. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!