Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 2 vérvétel 1 héten belül?

2 vérvétel 1 héten belül?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász beutalt 12. uh után vérvételre,

és Down-szűrésre is kaptam időpontot, ahol szintén vesznek vért vizsgálat céljából.


Az általános vérvétel mondjuk hétfő reggel lenne,

a Down-szűrés csütörtök délelőtt,

így egy héten belül lenne mindkettő, ebből lehet probléma?


Mennyi idő teljen el 2 vérvétel között?

Köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 27. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem gond. Nekem is ennyi idő telt el körülbelül. A második vérvételen rákérdeztem, ők mondták, hogy le lehet venni. Ha megnyugtat kérdezd meg te is.
2019. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy nap különbséggel volt a kettő. Semmi gond nem lesz belőle.
2019. febr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd a cukorterhelésen háromszor fognak vért venni két órán belül, úgyhogy felesleges ezen izgulnod.
2019. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Egy véradásnál 400ml vért vesznek egy embertől. Ehhez képest 3-5 kémcső vér semmiség. A magzat még nagyon pici, nem kell annyival több vér az anyi szervezetbe, hogy ez a kis vérveszteség megártson. A keringő térfogat nagyon gyorsan pótlódik, ha eleget iszol, és a sejtes elemeket is újratermeli a szervezet.
2019. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaznap volt, így tudtam szabit kivenni, reggel a vérvétel, délután pedig a kombinált teszt. Semmi gond nem lett belőle.
2019. febr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Naponta mennél kétszer se lenne gond. Egy kémcsőbe 5-10 ml-t vesznek vizsgálattól függően.
2019. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam, köszönöm!

Terhesség végere biztos rutinból is fog menni az egész procedúra (egyelőre rosszul vagyok a vér látványától is) 😅

2019. febr. 27. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Cukor profil miatt 1 nap 6szor vettek vért, ráadásul elsőre több csővel, mert ellenanyag és teljes vérkép is volt. Semmi bajunk nem lett.
2019. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem lesz belőle. Nekem egymás utáni napon volt két vérvétel. 🙂
2019. márc. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mert lenne gond? Nekem csütörtökön volt normál teljes verkep pénteken meg szűrővizsgálatot. Az elsőnél komplex összetevőket vizsgálnak a szorovizsgalatnal meg 2-3 másik anyagot csak. Egy éjszaka pedig úgyis visszatermelődik a ver.
2020. szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!